Je v Logatcu, cesta v drevoredu še vedno tresoča?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Katastrofa. V čem je pa problem? Je težko poasfaltirati tistih 500m ceste?
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Ne pustijo okoljevarstveniki zaradi lip, ki so zaščitene pa tudi na tisti ravnini bi bila mimimalna hitrost 150 z avtom, z motorjem pa okoli 200. Rekel naš župan.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
In kaj imajo lipe pri preplastitvi ceste...še dotaknili se jih ne bi + kakšen problem bi bil dat na ravnino eno belo škatlo za radar, kot je na avtocesti.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Zakaj pa katastrofa? Cesta malo trese, je pa betonska in bo zdržala še kar nekaj časa. Pa od nje ne curljajo ogljikovodiki v zemljo.
evil.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Npoleonov drevored = kulturna dediščina.

a potem je tut primorska ac kulturna dediščina?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mestno "jedro" Maribora je tudi kulturna dediščina
smile-1.gif


Kjer trese bolj kot proti Logatcu.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Baje je problem ker hočejo narediti krožno krožišče in bi morali vreči ven par lip...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Baje je problem ker hočejo narediti krožno krožišče in bi morali vreči ven par lip...

ker se novih lip ne da posaditi al kaj
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
... krožno krožišče ...
rolleyes-1.gif

Mi lahko poveš kakšno je nekrožno krožišče (elipse so še vedno krožnice, tak, da ne bi s tem argumentiral
tongue-1.gif
).

Drugače pa krožišče bo - bi morali že s 1. junijem (baje) začeti delati - ampak nekak zamujajo.

In ne - niso samo lipe bile problem - nekaj je še bilo prepiranja okoli lastništva (po eni varianti naj bi naredili krožišče pri izhodu od največjega soseda - sedaj bo pač tam kjer je tudi sedanji odcep Rovtarske ceste - pač pri Mirku).
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Katastrofa. V čem je pa problem? Je težko poasfaltirati tistih 500m ceste?

Katastrofa, je težko dati mehkejše amortizerje na motor, ali te moti, da težko noriš po cesti ?

Res pa bi lahko naredili vsaj to, da bi jo zbrusili, kot so kranjski del, "sfrzenkali" motoristi bi bili zadovoljni
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Katastrofa. V čem je pa problem? Je težko poasfaltirati tistih 500m ceste?

Katastrofa, je težko dati mehkejše amortizerje na motor, ali te moti, da težko noriš po cesti ?

Z Vectrix-om se bolj težko nori po cesti
hysterical-1.gif


Me pa fajn pretrese tam, ja.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Omenjeni odsek je idealen za terapevtske namene. Za razbijanje žolčnih ali ledvičnih kamnov. Tudi zobozdravniki se nad njim verjetno ne pritožujejo, saj ti iz zob zmeče plombe.

@matofill: Sploh veš, o kateri cesti je govora? Tudi z avtom imaš občutek, da se pelješ po železnici.
crazy1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Ja pol nej pa vzporedno nardijo novo cesto...pa nej un drevored ostane tak kot je....za gledat bo dobr.

Evo problem rešen.
grin1.gif


Da pa niso zrihtal ceste je pa moje osebno mnenje zaradi divjakov, ker bi jih potem veliko žgalo ko budale najbrž. Pa sem se zmotil.
redface-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da pa niso zrihtal ceste je pa moje osebno mnenje zaradi divjakov, ker bi jih potem veliko žgalo ko budale najbrž. Pa sem se zmotil.
redface-1.gif
Če misliš, da je divjanje po ravnini za motoriste zanimivo, se krepko motiš. Ok, razen za tiste, ki se bojijo ovinkov.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da pa niso zrihtal ceste je pa moje osebno mnenje zaradi divjakov, ker bi jih potem veliko žgalo ko budale najbrž. Pa sem se zmotil.
redface-1.gif
Če misliš, da je divjanje po ravnini za motoriste zanimivo, se krepko motiš. Ok, razen za tiste, ki se bojijo ovinkov.

467716-post_slo.gif