Janševiku Erlahu se lahko tresejo hlače

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri Erlahu je bila to je pika na i, ker je imel že prej očitno veliko grehov, to pa je bil le višek.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Snečko, midva dobro veva, kakšno vlogo imaš ti na tem forumu. Veva brezskrbi . Ti si tukaj po službeni dolžnosti, to midva hudičevo dobro veva, a ne? Izdajaš se za "navadnega" forumskega uporabnika, čeprav to nisi.
Bom enkrat, ko se mi bo ljubilo in ko bom imel čas, tukaj napisal, kakšen kanon si ti in komu ti štango nosiš.
V specialno tebi posvečeni debati, bom enkrat še ostalim povedal, kakšen umazan posel ti opravljš na forumu, če seveda ne boš poskrbel, da me bodo prej banali. Saj ne boš zameril, a ne?

Ne pretiravaj. Snecer je morda včasih res malo "poseben", težko bi pa rekel da za koga očitno navija. Prej je problem da je proti vsem (najlažje je šinfati kar vsepovčez).

@ostali: dajte se prosim vzdržat je.banja en drugega in se raje osredotočite na temo pogovora, torej v tem primeru Erlaha. Pa prosim brez takih slik, ker mi še malca ne paše več...
crazy1.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Ko sem par stvari prebral, me najbolj nasmeje dejstvo, kako Erlah krivi lokalni odbor za izključitev iz stranke, še vedno pa poveličuje velikega vodjo.
bonk.gif

A mulc še ni spregledal, da se v stranki nič ne zgodi brez žegna velikega?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.023
113
ksz
Takole bom povedal.
V stranki SDS so večinoma kar uredu člani, razen mogoče kakšne izjeme kot je tale Erlah.
V stranki SMC in v vseh levih strankah je pa ravo obratno. V levih strankah se po naklučju najde celo kakšen soliden neproblematičen član, sicer je pa po večini pri levakih vse zavoženo in zahojeno. Celo Erlah je profesor za njih.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Takole bom povedal.
V stranki SDS so večinoma kar uredu člani, razen mogoče kakšne izjeme kot je tale Erlah.
V stranki SMC in v vseh levih strankah je pa ravo obratno. V levih strankah se po naklučju najde celo kakšen soliden neproblematičen član, sicer je pa po večini pri levakih vse zavoženo in zahojeno. Celo Erlah je profesor za njih.

467716-post_slo.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Takole bom povedal.
V stranki SDS so večinoma kar uredu člani, razen mogoče kakšne izjeme kot je tale Erlah.
V stranki SMC in v vseh levih strankah je pa ravo obratno. V levih strankah se po naklučju najde celo kakšen soliden neproblematičen član, sicer je pa po večini pri levakih vse zavoženo in zahojeno. Celo Erlah je profesor za njih.
Slučajno namiguješ da bi ga zdaj mi morali vzet?
stupid-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.023
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Takole bom povedal.
V stranki SDS so večinoma kar uredu člani, razen mogoče kakšne izjeme kot je tale Erlah.
V stranki SMC in v vseh levih strankah je pa ravo obratno. V levih strankah se po naklučju najde celo kakšen soliden neproblematičen član, sicer je pa po večini pri levakih vse zavoženo in zahojeno. Celo Erlah je profesor za njih.
Slučajno namiguješ da bi ga zdaj mi morali vzet?
stupid-1.gif
Ne.
Še zmeraj ni dovolj zavožen za k vam.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.023
113
To ni nobena lastna hvala.
Stardec ni v nobeni stranki, niti ne hodi na volitve.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Erlah bi ti lahko zrihtal lepo vreme za trgatev
Ne najdem več, pa sem takrat še nekam na Alter prilimal.......ko je opisal, da ga je na morju motilo neurje, pa je ukazal vetru v imenu Jezusa Kristusa, da mora nehat pihat in res, čez pol ure se je umirilo in je lahko mirno spal.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.023
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Erlah bi ti lahko zrihtal lepo vreme za trgatev
Ne najdem več, pa sem takrat še nekam na Alter prilimal.......ko je opisal, da ga je na morju motilo neurje, pa je ukazal vetru v imenu Jezusa Kristusa, da mora nehat pihat in res, čez pol ure se je umirilo in je lahko mirno spal.
Ti čist verjamem.
Saj Erlah je v imenu Jezusa Kristusa ukazal, naj bodo komunisti zgolj in samo neumni in pokvarjeni ljudje.
In Jezus, kot vidimo, ga je uslišal.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Blodnje ?
če nisem glih v tvojo prvo temo o komunajzih, ki so ti jo izbrisali, prilimal, tak mora bit nekje na Alterju.
Pa ne vem več al sem našel na njegovem blogu, al je bil twitlong.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Erlah bi ti lahko zrihtal lepo vreme za trgatev
Ne najdem več, pa sem takrat še nekam na Alter prilimal.......ko je opisal, da ga je na morju motilo neurje, pa je ukazal vetru v imenu Jezusa Kristusa, da mora nehat pihat in res, čez pol ure se je umirilo in je lahko mirno spal.
Ti čist verjamem.
Saj Erlah je v imenu Jezusa Kristusa ukazal, naj bodo komunisti zgolj in samo neumni in pokvarjeni ljudje.
In Jezus, kot vidimo, ga je uslišal.
Pametni delate v vinogradu, neumni bomo pa pili
evil.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Saj Erlah je v imenu Jezusa Kristusa ukazal, naj bodo komunisti zgolj in samo neumni in pokvarjeni ljudje.
In Jezus, kot vidimo, ga je uslišal.
Bo že nekaj na tem,za to še čudeža ne rabimo...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Bejž no,najprej mi temo zbrišete, potem boš pa še pameten.
Sem pa iz tvojega pisanja razbral jezo in obup, e psihič moj , persen pomirja...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.159
5.816
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj je Patriot, še sedaj nisi najdel, kaj je novega napisal Erlah? Sicer je napisal podobno kot ti, mal je spremenil toda ker je napisal on, boš že spet pametoval, aja pa " naši " musliji so kar skočili v luft na njegov post!
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ksz

Sem pogledal tole temo, ker čakam nek download.

Pa vidim, kakšen prepir je še vedno levi - desni.

Fantje, a ni čas, da bi se to končalo?

Pa posvetilo bolj pomembni problematiki?
Saj po nickih ste vsi tam in se strinjate. Zakaj pa drugje stalno razdori?

Dajte malo odrasti.
nahrung002.gif