Jadran mivka kampiranje

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Verjetno je več razlogov. Prevoz do tja traja precej dlje, ne glede če greš s trajektom ali z avtom. Potem stroški za trajekt oz. za gorivo, če greš tja so precej višji kot do Hrvaške. O kakšnih 80% nižjih cenah govoriš? Sem bil tudi v Albaniji in ni ravno tako smešno poceni, kampov tudi ni kaj preveč. Da o tem kakšna ciganija je dol sploh ne govorim. V kolikor greš z letalom pa rabiš rent a car za cel dopust, če želiš še kaj videti, kar spet pomeni dodatne stroške.

Skratka, ceneje te sigurno ne pride, se tudi na Hrvaškem najde kampe za 15-20€ na noč, če nisi zahteven. Drugo pa so last minute variante ali pa če ti odgovarja, da se vržeš v en hotel in tam preždiš v hotelu in hotelskem bazenu cel dopust.

Potem je pa še tisoč drugih razlogov, od tega ali nekomu odgovarjajo peščene plaže brez sence, vsiljivi npr. Turki, itd.,
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Ok Murter...pa tm okol po magistrali nazaj...kje je kaj pametnega za jest?

Tko da recimo ko narocis polnjene kalamare ne dobis en kalamar ostalo pa blitva s krompirjem
frown-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
... si že kampiral tam?

Seveda. Sam res ne potrebujem nekega luksuza, ampak ker kampiramo s šotorom, mi gre res na jetra, če nimam niti toliko sence, da bi zjutraj lahko vstal ob neki normalni uri (šotor se na soncu tudi zjutraj precej hitro segreje) in pojedel zajtrk ne da me sonce žge v bučo.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Ja, to glede sence imaš popolnoma prav ... ker nikoli ne kampiram, s šotorom sem nazadnje pred kakšnimi petnajstimi leti (ko sva bila še brez otrok), pa še to je bil v senci pod drevesom poleg kolegove prikolice, mi je pomanjkanje sence malce ušlo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.494
5.671
113
Nekdo je omenil Privlako. Res je pol cenejši kamp, ampak slabšega kampa jaz že dolgo nisem videl. Mivka je res ob plaži, a ni to tista mivka ko gledaš v njej turkizno modro morje. Za tuše moraš vrečt 5 kun kovanec, a kljub temu na toplo vodo zvečer lahko pozabiš.
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Tole pa so adijo pamet cene. Jaz sem v začetku avgusta dal 32€ (2 odrasla + otrok, šotor, neparcelirano mesto 50m od morja), pa se mi je zdelo da me lupijo s to ceno. 85€/dan je pa
bonk.gif

Mi lahko prosim nekdo obrazloži zakaj kljub takšnim cenam rinete na hrvaško? Imate na razpolago Grčijo, Albanijo, Bolgarijo, Turčijo - cestne povezave so dobre, cene pa tudi za 80 % nižje. Razumem tiste z otroki mlajšimi od enega leta - ostale, ki nergate zaradi visokih cen pa res ne...
Zato ker Hrvaška ni samo Pula, Krk, Pag in Rab. Mi smo na Pelješcu, velika parcela s senco, elektrika in voda na parceli, do prodnate plaže 20m. Cca. 25€ na dan (dva odrasla, otroci 4 in 6 let, avto in kamp prikolica)
 

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
56
28
Ne leti tebi, ampak na splošno...poslušam pogovore, pa nekdo kempira, drug pa kampira, pa sta soseda...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik DOMEK pravi:
Ne leti tebi, ampak na splošno...poslušam pogovore, pa nekdo kempira, drug pa kampira, pa sta soseda...

Ajme, groza, a?
wink-1.gif

Dva štajerca SMA šla in dva gorenjca SVA šla, na koncu pa smo bili vsi skupaj tam... Do you say POTEJTO or POTATO?
tongue-1.gif