Jadran mivka kampiranje

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
723
29
28
Konec tedna se odpravljam na jug nekam in iščem kakšno dobro alternativu Loparju na Rabu, če bo vreme tam preslabo. Tam mi je super sploh, če se še malo po severu otoka šetaš. Jug dol nižje slabo poznam, bi pa zaradi otroka rad, da ni pregloboka voda pa da je mivka-kak bolj fin pesek z čim manj kamenja. Sine je 'hiperaktiven' pa ga nebi rad nostop po kakšnih skalah pobiral. Ne rabim pa kampa 5* za katerega bom plačal trojno ceno normalnega.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.601
144
63
Jaz ti predlagam Zaton pri Ninu, idealno za družine z malimi otroci, drugače pa so tudi kampi v Privlaki čisto o.k., pa morje tudi
smile-1.gif
.
Da malo pomagam, predlagam še, kamp v Ninu, kamp Soline v Biogradu N/M
http://www.ninskalaguna.hr/en-EN/camping-ninska-laguna/
http://www.campsoline.com/si/p...o7ZAaAl2Q8P8HAQ
http://www.crocamps.com/hr/kamp-maritime-privlaka/
http://zaton.hr/hr/kamp?gclid=...FS9AaAke28P8HAQ


 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Bolj na jugu boš verjetno kaj dobil (sploh v kampu), S Jadran (Kvarner) žal poka po šivih ... včeraj sem se vrnil s Krka, kjer razen najdražjih hotelov in apartmajev (1.200eur+ za tri dni) na celem otoku ni bilo za dobiti nobenega apartmaja, prosto je šele od drugega tedna naprej, tudi kampi so bolj kot ne polni. Enako je na Malem Lošinju ... štirinajst dni nazaj pa je bilo prostora kolikor hočeš ...
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
Tole pa so adijo pamet cene. Jaz sem v začetku avgusta dal 32€ (2 odrasla + otrok, šotor, neparcelirano mesto 50m od morja), pa se mi je zdelo da me lupijo s to ceno. 85€/dan je pa
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Gremo drugi teden...Murter...15min pes od mesta imas en camp...z plazo z drobnim peskom...
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
mi se bomo tudi najverjetneje po mnogih letih vrnili letos na Murter...... še najbolj prijazne cene kamp Kosirina .....
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Lahko ti samo priporočam Otok Pašman Uvala Lučine maš poceni kamp borovci, plaža lepa betonirana voda mivka notri 500 m ziher pličaka uživancija za otroke lepo se gre v vodo, skratka uživancija od dopusta tudi nekaj senčke je se moraš znajti.
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
nizka voda + mivka = Medulin

Ampak je res, res nizka, tako da boš imel kar malo problemov, če se želiš naplavat.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Gremo drugi teden...Murter...15min pes od mesta imas en camp...z plazo z drobnim peskom...

Ja, in pol Slovenije na tisti plaži (Slanica), še do vode komaj prideš.
Sem bil dvakrat po 4 dni tam in se niti enkrat nisem kopal na tisti plaži.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik Pac_Man pravi:
nizka voda + mivka = Medulin

Ampak je res, res nizka, tako da boš imel kar malo problemov, če se želiš naplavat.

Sem bil pred par tedni tam, voda je bila tako kalna, da je bila še najbolj podobna beli kavi.
smile-1.gif
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
Nebivedu, ko sem bil zadnjič dol je bila še Jugoslavija.
grin1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
ksz

Krk - Baška, AC Zablače ... idealna plaža, v sezoni sicer gužva za popizdit, vendar je kamp super ...

No ja, slabše razmerje količine razpoložljive sence na površino kampa težko najdeš. Cel kamp je čisto na soncu razen tistih par dreves na šotorišču. Plaža je solidna, ostalo pa niti ne.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
... si že kampiral tam?

Mi smo bili v kampu nazadnje pred kakšnimi tridesetimi leti, ko je bil še res katastrofa, sedaj pa je precej solidno urejeno. Sicer ne kampiramo, a smo vsako leto v Baški v hotelu oziroma apartmaju ...
Sence res ni neke, plaža je meni ena najlepših v S Jadranu (skoraj idealna za majhne otroke), edino gužva je v sezoni nenormalna.
wink-1.gif
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Je tud na drugi strani kampa slanica taka plazica, podvrske .. odvisno kolk mali so otroci no, ker na sami plazi so kamencki, v vodi mivka ..
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Tole pa so adijo pamet cene. Jaz sem v začetku avgusta dal 32€ (2 odrasla + otrok, šotor, neparcelirano mesto 50m od morja), pa se mi je zdelo da me lupijo s to ceno. 85€/dan je pa
bonk.gif

Mi lahko prosim nekdo obrazloži zakaj kljub takšnim cenam rinete na hrvaško? Imate na razpolago Grčijo, Albanijo, Bolgarijo, Turčijo - cestne povezave so dobre, cene pa tudi za 80 % nižje. Razumem tiste z otroki mlajšimi od enega leta - ostale, ki nergate zaradi visokih cen pa res ne...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Mi2 z mojo sva na začetku julija na Hvaru v bližini Vrboske plačala 140 € za en teden - 2 osebi, šotor, elektrika, cca 50 m od morja. Enaka cena je tudi za prikolice, avtodome ipd.
Sva pa bila sedaj v enem kampu v Istri - 4 dni (3 nočitve), 2 osebi, šotor, elektrika, pa sva s popustom plačala 104 €.

Imaš drage kampe, imaš pa tudi poceni kampe, ki niso nič slabši od tadragih, prej nasprotno.