Izrael - Palestina

glej se
:zmaga:

:valjamse: ...sanja svinja o koruzi...
strinjam s spodnjim, ampak identično, kot sem jaz napisal pa mislim da optiplex neki strani nazaj, je povedal nek libanonski predavatelj, da pač hezbolah bo moral počasi spremeniti svoj način dela, ker duši celotno državo in tako žal ne bo šlo več naprej...

pa to je zgolj hezbolah, hamas je sploh poglavje zase
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.717
-428
113
glej se

strinjam s spodnjim, ampak identično, kot sem jaz napisal pa mislim da optiplex neki strani nazaj, je povedal nek libanonski predavatelj, da pač hezbolah bo moral počasi spremeniti svoj način dela, ker duši celotno državo in tako žal ne bo šlo več naprej...

pa to je zgolj hezbolah, hamas je sploh poglavje zase

njih poganja le sovrastvo do izraela... najprej bi bilo treba na tem delat nekaj deset let, vmes bi pa tudi oni izgubljali moc.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.442
3.858
113
Ljubljana
hmpg.net
"Izraelski premier Benjamin Netanjahu je generalnega sekretarja ZN Antonia Guterresa v luči trajajočih spopadov izraelskih sil z gibanjem Hezbolah pozval, naj umakne "sile Unifil iz nevarnosti". "To je treba storiti zdaj, takoj," je dejal izraelski premier."

Torej, on še komunicira z njim, kljub temu, da je persona non grata?
Unifil so v nevarnosti, ki jo je povzročil kdo, ker tam so že leta, pa niso imeli ranjenih? Kdo jih napada?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.359
3.656
113
otroci niso nič krivi, prav je da se jim pomaga, starim, hamasu, hezbolahu itd pa bi to moralo biti nek signal.....
Na zdravljenje v Slovenijo so prišli nič krivi otroci iz Palestine....
GZxw7BKWcAMNlf8

vir slike:
 
Na zdravljenje v Slovenijo so prišli nič krivi otroci iz Palestine....
GZxw7BKWcAMNlf8

vir slike:
na SN je bla malo drugačna slika, mogoče so pa oni malčk priredili zadevo, ne vem