Izrael - Palestina

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
258
113
ne vem, od kje vlečeš te vzporednice med mano in palestinci glede naraščaja?

Dej kdaj to preudarnost uporabi tudi na forumu, pa ne piši bedarij.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
To pa je nekaj, kar bi Ahmed zanikal :rolleyes:

A hutije, hezbolah, islamski đihad
... podpirajo, ali tudi teh ne?
Govoril si za Hamas. Pretok denarja v gazo preko transakcij je monitoriran s strani izraela.
Orozje je Iranu tezko spravit ze v egipt, kaj sele v gazo. Do 2007 se je se nekako dalo, zdej pa samo se kaksen rezervni del lahko pricurlja, pa se to ga more hamas sam iti iskat.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.204
113
Torej praviš, da so dobavljali do 2007 neovirano, potem pa so morali po kosih švercati oz po tunelih voziti k sebi. Isto velja za gotovino ali kripto. Pretok ljudi je kot toliko prost, tako da urjenje naj ne bi bila težava.

Kako potem trdiš, da Iran ne oborožuje humusa?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.946
113
Tam dol v tistih jebinah bi bilo treba narediti en tak ˝hard˝ reset, da bi se ti bebci umirili.
Posebej bi moral biti poudarek na politikih, ki bi jih lahko zaradi mene tudi javno poobesili
Potem bi se morda kdaj tudi narod unesel, čez kako generacijo ali dve.

Dokler se pa naiven narod stalno podpihuje in seje sovraštvo pa ne more biti drugače.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Torej praviš, da so dobavljali do 2007 neovirano, potem pa so morali po kosih švercati oz po tunelih voziti k sebi. Isto velja za gotovino ali kripto. Pretok ljudi je kot toliko prost, tako da urjenje naj ne bi bila težava.

Kako potem trdiš, da Iran ne oborožuje humusa?
Iran prodaja stvari. Vsem v svetu, hamas je zgolj pikica v morju, sicer je iran eden glavnih akterjev na podrocju prodaje orozja svetu.
Hamas med drugim kupuje vec od kitajske, koreje nekaj celo bolgarije in rusije.
Ampak mediji na vsak nacin prikazujejo samo Iran kot bad-guya.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
Enkrat berem, da se niti iz Egipta ne da enega šaržerja prišvercat, drugič berem da jih polnsveta zalaga. No dajte se že zmenit kako in kaj, ker sem malo zmeden.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.024
113
PLM........Palestinian lives matter. Ker je bilo leta nazaj tako populatno z B pisat, da se je moral cel svet klanjat.