Izrael - Palestina

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
mislim, da so pagerji dodobra sesuli njihovo organizacijo. Zdele so slepi in bosi, bo še trajalo predno se bojo spet zorganizirali. Vmes pa jih bo izrael dodobra zresetiral. In potem, bo spet nekaj časa mir, da si opomorejo v opremi in organizaciji in potem spet jovo na novo... kot že 50 let.

ampak ja, izraelski način je edini pravilni način.

Iran je pa res presenetljivo tiho. mogoče jih je minilo drekat tam?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.375
113
Mene čudi, da libanonska vojska, če obstaja, ne brani države pred izraelskimi napadi. Sicer rahlo sumim, da so "libanonske obrožene sile" le in samo hezbolah. Potem pa jebi ga, posledice bo treba požret.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.901
4.173
113
A Libanon ima sploh kako redno vojsko ali te storitve za njih opravlja Hezbolah? :sprasujemse:

Hezbolah je bil sicer precej glasen, tudi pogumno so raketirali sever Izraela v podporo Gazi. Na alterju sem bral, da se Izraelu slabo piše, če bo vojna s hezbolahom, ki je vendarle resna, organizirana in opremljena vojska. Zdaj pa ko je par dni resno pa iz one strani poslušamo predvsem jok in stok, od resne organizirane vojske je očitno samo še razpuščena banda, novinarji-aktivisti na rtvslo pa hezbolah imenujejo "organizacija" in ne "teroristična organizacija" kot jih klasificira EU.
Sej veš kmeri hajpajo. To je kup ene horde.
Podobno je blo z Rusi kot naš veleum Žitnik komentiar, da so Kijevu šteti dnevi morda ure....

Iranci so se pa potuhnl...
RTV je kmerovska greznica utopistov.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.375
113
Mene boli, da sem za pristranski levi aktivizem prisiljen plačevat v obliki rtv prispevka. Saj raznih Marcelov, Žitnikov in drugih sralcev ne rabim gledat, ampak plačam pa še vedno.

Nebuloze na npr. nori tv me en jebeštrga brigajo, ker jih ne plačujem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
Mene boli, da sem za pristranski levi aktivizem prisiljen plačevat v obliki rtv prispevka. Saj raznih Marcelov, Žitnikov in drugih sralcev ne rabim gledat, ampak plačam pa še vedno.

Nebuloze na npr. nori tv me en jebeštrga brigajo, ker jih ne plačujem.

mene tud ne zanimajo Pričevanja, prenosi Svetih maš, Rosvita, itn... pa se ne *****.m. pač preklopiš, če ti ne paše. Sej rtv prispevek ni plačilo tebi kvalitetnega programa. je pač obvezen davek za javno televizijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in aljoman

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.375
113
mene tud ne zanimajo Pričevanja, prenosi Svetih maš, Rosvita, itn... pa se ne *****.m. pač preklopiš, če ti ne paše. Sej rtv prispevek ni plačilo tebi kvalitetnega programa. je pač obvezen davek za javno televizijo.
Jaz razumem zakaj imamo javno radiotelevizijo in zakaj se plačuje prispevek. Razumem, da so Pričevalci, Rosvita ipd. tam zaradi "uravnoteženosti". Narobe je že to, da tako neuravnoteženo "uravnoteženost" sploh rabimo in da ni nepristranskih in politično brezbarvnih prispevkov.

Sem proti vsem oblikam aktivizma in izkoriščanju javnega servisa v namene širjenja lastnih prepričanj in agende zaposlenih. Leva agenda tam vsekakor prevladuje, nisem pa niti do desne nič prizanesljiv.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.354
113
Mase ljudi na poti iz Libanona v Sirijo:
a9yp5PZ_460swp.webp
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.354
113
Mah, Bitchu je jeza (sovraštvo even?) do kristjanov malce zameglila um in je v želji, da jih na mimogrede še malo dodatno popljuva, pač spisal en ogromen nesmisel.
Pri sicer povsem prijaznemu bitju, ki lepo (klasično?) po levičarsko tolerira vse možno, tudi drugače misleče in živeče razen tistih, ki jih ne, je to nekaj povsem razumljivega. :p
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
Kar počne Izrael je sicer kruto, žal pa nam je lahko samo zgled. Muslimani so agresivni v zavojevanju sveta in od časa Turkov, ki so prihajali k nam, se žal še ni spremenilo nič. Le kaj so naši predniki delali, če so slučajno uspeli zajeti kakega Turka?

ampak izrael to pocne na tuji zemlji.