Izrael - Palestina

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.835
4.128
113
temu recemo pirova zmaga.

zasedanje tujega ozemlja ni zmaga, ampak okupacija.

vemo, da nasilje ne ustavi nasilja, in tudi tole ga ne bo. le zamaknilo ga bo za xy let.
To golazen je treba nehat podpirat, to je ukinitev pomoči. Edino kar so futrali je Hamas. Lepo povedan, če bi ves ta denar dali v razvoj, šolstvo itd.. bi bila situacija mnogo drugačna..

Still stoka je stoka. Izrael način je edini način, drugačna zgodba je edino le izbris Izraela, kar niti ne skrivajo. Iran pa glavni krivec in monstrum tega kar gledamo sedaj.

Hamasovci glavni se skrivajo v Iranu, Tučiji.... V Gazi pa je stoka...., ki ni nič več od tega, ko napadejo Izrael hajpajo, ko jih dobijo pa krulijo...

Je pa veliko fejka in zadevo eskalirajo v ne vem kakšen genocid, čeprav se točno ve, kaj Hamas, ki ga podpirajo dela. Skrivajo se celo za UNjem. Kar je dokazano. Izrael pa ne jebe več nič.

in prav je tako.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.835
4.128
113
Pa ti si rešitelj za naše Cigote...
mahal bi z zastavico prav ni....

take rabmo....
Z mučeniki se Izrael pogovarja na njihovem nivoju, ki ga vsak dan bolj razumejo. Čeprav javkanje in stokanje ne razumem, kot nisem razumel palestinskega hajpanja ko so Izraelske civile linčali na ulicah...

Oni se sedaj sklicujejo na mednarodno pravo...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.390
2.128
113
Meni je zanimivo, da od muslimanov noben noče teh palestinskih ciganov v svojo državo.
A mi jim pa pomagamo in bi jih najraje k sebi vzeli?

N.....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.835
4.128
113
Meni je pa zanimivo, da noben ni hotel teh židovskih ciganov v svojo državo.
Pol so jim pa naredili državo, kjer je nekdo že živel.
Židje so povsod, pa ni nekih problemov, dočim z musliči pa so enormne težave.
Palestinci kamorkoli pridejo je štala, Egipt, Libanon..........

povsod ena in ista zgodba, že če gledamo Hamas in Fatah...
la horda

Še enkrat žanjejo kar sejejo, edina stvar ki me čudi je ta, da Hamas se sedaj sklicuje na mednarodno pravo...
burleska..

Tudi dokazano je da je EU z pomočjo direktno financirala Hamas v sodelovanju z UN... Orkestrirajo pa iz Irana.
Kdaj so Izraelci rekl, da bi morali z Iranom obračunati, ps pa nikoli niso razvijali jedrskega orožja, zdej pa trdijo da ga imajo...

toliko o musličih...

Poznajo samo eno in to je Izrael way.. iz hajpa v kruljenje. Bo mogoče tokrat več kot 50 let mir.