Izrael - Palestina

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
V zračnem napadu bi Teheranu...kako, s čim, stealth nekineki?
Ne dojamejo od kod je priletelo. Kar je point, je da je krivec vsega tega izključno Iran. Trump je dobr to povedal, da je treba Iran uničit. Tudi sankcije jim je nabil. Zato ti islamistični fuksi nebi radi vidl, da pride Trupm na oblast.

Tudi Kitajci si ga ne željijo, ker Trump vodi drugačno vojno in ta se imenuje carina. Rusi pa hajpajo po njem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
1000013801.jpg
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.231
717
113
ismail je vodja teroristov, zdej ni vec, izrael je pokazal, da lahko likvidira kogarkoli kjerkoli kadakorli, izrael se brani s pobijanjem nedolžnih in dolžnih ni važno, planira teren za nova naselja, iran vsake par mescov organizira kakšno mašo za padle borce, establishment zanima samo poraz trumpa pa dobava orožja po svetu, arabci ćakajo na arabski NATO ki samoštonije kot rusi BRICS, rajo zahodnjaško ne zanimajo tok mrtvi kot cena kepice v rovinju in finale odbojka proti francozom..
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
Ta jebiveter z nonsensi. V vojno enačbo prisiljen vstopiti Iran. Pa kje so tega islamističnega fuksa potamnili, v Teheranu. Kaj on dela tam, aja vodi genocid nad lastnim ljudstvom v Iranu iz kavča......

Naj probajo, pa bomo videli...
še en nonsense, Hezbolah je resna vojska obenem pa pravi, da Izrael lahko kadarkoli spremeni Libanon v pogorišče...

Še to strnitev vrst Hamasa... kaj misli stem, da se primejo za rokce in postavijo v fetus položaj.

Vse to je produkt Irana, brez Irana ne bi bilo ne Hamasa ne Hezbolaha...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Pardon mucek, sem pozabil, da si bil celo enkrat v Izraelu in do potankosti poznaš tamkajšnjo situacijo.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Pena, slina, izbljuvki, driska... Zdej si užaljen ker sem uporabil peno? Ker otrok.
Ti govoriš o izvirnosti? Komiči pa te fore? Še brane je korak pred tabo.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
Pena, slina, izbljuvki, driska... Zdej si užaljen ker sem uporabil peno? Ker otrok.
Ti govoriš o izvirnosti? Komiči pa te fore? Še brane je korak pred tabo.
Kje ti vidiš užaljenost?
Povedal sem samo da tebi ob pomanjkanje sline pene iz žnabljev gledajo.
ti potem to kopiraš kt otrok...

ps če si slinast penast ne moraš bit. Razen če to teb rata.
 
  • Ljubezen
Reactions: aljoman