Izlet na Veliki Klek

I

Izbrisan uporabnik #488

Moj je bil pred leti 300 eur, zdaj so novi modeli tudi tu nekje ali več
smile-1.gif


Pa ni finta v napravi, ampak v načrtovanju.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Jaz uporabljam Nokio N95 z Garmin XT in zvokom na 100% v tank torbi
grin1.gif


Enkrat v bodoče bova pa verjetno menjala čeladi, da bosta imeli vgrajen Bluetooth in bomo veselo vsi trije čebljali, čeprav sem prepričan, da se bo meni Bluetooth v čeladi kaj hitro pokvaril
nahrung002.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Ima zvok, ali samo gledaš? Vedno me je zanimalo kako uporabljajo motoristi GPS. Verjetno preko blutooth slušalke!? Je tale tvoj Oregon uredu? Koliko € in kakšne funkcije ima? Všeč so mi tvoje karte v Google Maps Se to prenese iz GPS v Google Maps?
Jaz imam garmina 765t in mi odlično deluje preko bluetooth slušalke v čeladi. Prav zaradi tega sem nabavil ta model GPS-a.
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Ima zvok, ali samo gledaš? Vedno me je zanimalo kako uporabljajo motoristi GPS. Verjetno preko blutooth slušalke!? Je tale tvoj Oregon uredu? Koliko € in kakšne funkcije ima? Všeč so mi tvoje karte v Google Maps Se to prenese iz GPS v Google Maps?
Jaz imam garmina 765t in mi odlično deluje preko bluetooth slušalke v čeladi. Prav zaradi tega sem nabavil ta model GPS-a.

kakšno slušalko imaš?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo kaj vse zna še 765
smile-1.gif


Ker nekateri so jamrali, da jim ne dela BT slušalka z drugimi Nuviji, zato ker ima Nuvi pin 1234, slušalke pa 0000 ali 9999 in se ne ujamejo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zanimivo kaj vse zna še 765
smile-1.gif


Ker nekateri so jamrali, da jim ne dela BT slušalka z drugimi Nuviji, zato ker ima Nuvi pin 1234, slušalke pa 0000 ali 9999 in se ne ujamejo.
Baje (tako sem slišal) da od Nüvijev samo 765 dela z BT slušalkami. Prav zaradi tega sem ga nabavil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj pa moraš baterijo menjat? Saj ga imaš verjetno nonstop na štromu a ne.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj pa moraš baterijo menjat? Saj ga imaš verjetno nonstop na štromu a ne.
Ja vač ali manj ga imam skoz na štromu ja. Ravnokar pa grem na dopust in sem ga mislil uporabljati za navigiranje po mestih (peš)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Original polna je zdržala pri varčevalnem načinu do 2 ur...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Ja vem da ni zdržala več. Sedaj pa ko jo odklopim iz polnilca, mi začne takoj javljati, da je baterija skoraj prazna
frown-1.gif
. Takoj ko jo dam iz napajanja in pogledam stanje baterija, ni nikoli napolnjena do konca
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
normalno da sem prižgal bluetooth. sedaj sem še enkrat probal in se je povezal ampak ampak se nisem probal zapeljati da bi videl če deluje kot mora. ko sem na mestu tipkal po garminu nisem nič slišal v čeladi. bom se zapeljal in stestiral.