Izkušnje s šotori Quecha

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Zanima me kako se obnesejo tisti samopostavitveni, ali je bolje kupit klasiko.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.460
1.189
113
ti samo vzami... nimaš kaj falit....

jaz si lastim TEGALE

so dobri... vredni denarja ko so v akciji
grin1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
@hoci
Pazi ce bos tega vzel in bos spal na napihljivi blazini, je zelo malo prostora nad glavo in ze ni mogoce normalno sedeti.

LP
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
@hoci
Pazi ce bos tega vzel in bos spal na napihljivi blazini, je zelo malo prostora nad glavo in ze ni mogoce normalno sedeti.

LP

Sem opazu ja da je višina precej majhna, za 3-4 dnevna kampiranja pa mislim da se bo dal zdržat. Če ne se pa naredi v jezi s škarjami strešno okno
hysterical-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
ti samo vzami... nimaš kaj falit....

jaz si lastim TEGALE



so dobri... vredni denarja ko so v akciji
grin1.gif

Saj bi tega, sam kaj ko pred sezono po vsej verjetnosti ne bo v akciji.
tongue-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Saldi v Italiji je običajno v času ferogosto, torej prvih 14 dni avgusta in potem kasneje še razprodaje zalog, pred menjavo v zimsko štacuno. Šotori so odlični. Quecha nekje iste velikosti kot Ferrino, za četrt cene (50€ vs. 200€) po nekaj letih intenzivne uporabe, bistveno boljši.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
tako je, quecha so najboljsi sotori, tudi alpinisti jih uporabljamo v himalaji namesto ferrino in ostalih zvenecnih znamk.
hysterical-1.gif


tudi dacia je boljsa od subaruja.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
dj ne bluzi...kdo sploh govori o šotorih za himalajo?

quechua, daleč od tega da so najbolši... ampak si sila enostavni, uporabni in povrhu še poceni. in tudi kvalitetni!!
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
tako je, quecha so najboljsi sotori, tudi alpinisti jih uporabljamo v himalaji namesto ferrino in ostalih zvenecnih znamk.
hysterical-1.gif


tudi dacia je boljsa od subaruja.
Quecha je za v hribe neprimerna zaradi same konstrukcije, ne zaradi uporabljenih materialov. Upobaijo lahko najnapredneše materiale, pa še vedno noben alpinist ne bo šel prenašat "kroga" premera 60-70cm.

Edini(?) minus Queche je oblika pospravljenega šotora - zato je praktično omejen na tiste, ki gredo na kampiranje z avtom. Kakršno štopanje, kolesarjenje, pohodništvo... s tako obliko šotora ni nekaj, kar bi si človek želel.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.385
113
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Edini(?) minus Queche je oblika pospravljenega šotora - zato je praktično omejen na tiste, ki gredo na kampiranje z avtom. Kakršno štopanje, kolesarjenje, pohodništvo... s tako obliko šotora ni nekaj, kar bi si človek želel.

daš za vrat namesto sombrera pa akcija?