Izguba zobne proteze

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Z ženo skrbiva za njeno mamo, ki je kar precej dementna in samostojno nepokretna. Sama ne more iz postelje in ni sposobna samostojnega gibanja.
Da lahko gremo tudi mi skoraj brez skrbi na dopust jo za ta čas damo na počitnice v dom za starejše občane. Ta oskrbnina za tistih 10 dni ni poceni, ampak tako je.
Letos pa smo imeli neljubi dogodek, saj so ji v domu zgubili zobno protezo.
Po kar nekaj telefonskih klicih nismo dobili nobenega odgovora.
Po pisni pritožbi pa so nam le odgovorili da osebje doma ni odgovorno za izgubo proteze, se sploh ne poč niti malo krivi.
Kaj mi predlagate da lahko storiva,
 
  • Žalosti me
Reactions: Hanzi

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Z ženo skrbiva za njeno mamo, ki je kar precej dementna in samostojno nepokretna. Sama ne more iz postelje in ni sposobna samostojnega gibanja.
Da lahko gremo tudi mi skoraj brez skrbi na dopust jo za ta čas damo na počitnice v dom za starejše občane. Ta oskrbnina za tistih 10 dni ni poceni, ampak tako je.
Letos pa smo imeli neljubi dogodek, saj so ji v domu zgubili zobno protezo.
Po kar nekaj telefonskih klicih nismo dobili nobenega odgovora.
Po pisni pritožbi pa so nam le odgovorili da osebje doma ni odgovorno za izgubo proteze, se sploh ne poč niti malo krivi.
Kaj mi predlagate da lahko storiva,
Mogoče je padla pod posteljo, ali pa leži na njej. Preglejte sobo.
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Vse pregledano. Je ni nikjer. Verjetno je končala v smeteh. Zaradi stanja v katerem je tašča je sama ni mogla vreč v smeti. Če je ni ona je potem lahko protezo likvidiralo le osebje doma. Vendar vodstvo doma vso odgovornost zavrača.
Za bolnišnicno zdravljenje imamo varuha pacintovih pravic. Ali obstaja podobna institucija za domove starejših občanov?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.459
5.457
113
Ali ste podpisali kakšno pogodbo? Ali imajo objavljene splošne pogoje poslovanja?