Izbira LCD TV

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Tukaj ste sami mojstri televizij. Počasi moram po sili razmer zamenjati TV za nekaj, kar bo znalo predvajati tudi DVB-T. Tistega sprejemnika ne bom kupoval, ker je obstoječi TV že kar star in tudi premajhen.

Za sedaj sem si ogledoval:
Sony kdl-32ex500
in
kaj podobnega
pri Samsungu.

Kaj predlagate?

Saj verjetno je vse skupaj precej podobno. Po sliki me je v trgovini sicer presenetil Sony (vprašanje kako je vse skupaj nastavljeno).
Posebnih zahtev nimam, dobim itak le nekaj programov, gledam relativno malo (kakšen šport, dnevnik in kakšen film, vendar nič posebnega). Mogoče je dobro, da ima dober sprejem.
Mogoče tudi LG
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Samsung več formatov predvaja in nima problemov s podnapisi, da ne boš presenečen kot en drug uporabnik Alterja.

Jaz sem se isto odločal, s tem da sem gledal še enega Philipsa se mi zdi, pa Panasonica 32 s30... Na koncu sem se odločil za Samsunga.
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
866
2
18
Mamo v familiji pol leta starega Sony-ja, ampak jaz zase si ga ne bom omislil, ker me je slika malce negativno presenetila - barve niso tko naravne kot recimo pri Philipsu.
Mal j tudi počasen, ko preklapljam med programi.
Tisto, kar vidiš v trgovini, ko imajo prižganih nekaj tv-jev, ni realno. Vse na en kabel in potem so razdelilci, po možnosti še slabo zmontirano.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Tisto v trgovini je verjetno res bolj tako - po mojem so lahko nastavitve slike precej pomešane in potem težko presodiš ... no, malo občutka že imaš. Meni je Sony prav v oči padel, da je imel daleč najboljšo sliko.