Iz MB v Planico v nedeljo?

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kako je bilo

Peter je zmagal
hysterical-1.gif

zmaga.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.912
37
113
mi smo letos kar dobro splanirali... ob 4.45 smo startal, pol smo bli v kg do ene 8ih, kjer smo komaj nasli lokal za kafetarje, ki jim dneva brez kave ni zacet, in pol v planico z busom... smo gor pocakal slabo uro, pa se je zacelo... prej smo sli vedno direkt v planico, in smo pol tam zmrzovali dobre 2 ure, ker sonce pride okol pol devetih do stojisc...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.485
888
113
Ob cca. 6.30 je bilo pri Hrušici že kar precej gneče (je bila pametna poteza, da sem šel že en izvoz prej ven in čez Jesenice) , od tam pa nekje do Mojstrane je šlo precej počas, nato pa še kar normalno. Za nazaj je bilo pa ravno obratno (med Planico in Kr. Goro povsem zabito).
 

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
Iz Trbiza nobene guzve, bil se zgoden da se je dalo lepo parkirat pri kompasu ob mejnem prehodu. Imel srečo, ostali za mano so bili že zaparkirani med sabo. Ko smo se odpravili domov jih je se veliko kampiralo in čakalo sredi kolone, da se od nekod prikažejo šoferji avtov pred njimi. Če so imeli "srečo" so zaglavili pri kakem šanku.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ob 6 iz Kranja, pred 8 v Ratečah. Malo čez 8 pa že na prizorišču.
Nazaj pa druga zgodba. Šele ob 15 iz parkplaca ker sem bil zaparkiran iz obeh strani, potem pa 1h do Jesenic.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ob 6 iz Kranja, pred 8 v Ratečah. Malo čez 8 pa že na prizorišču.
Nazaj pa druga zgodba. Šele ob 15 iz parkplaca ker sem bil zaparkiran iz obeh strani, potem pa 1h do Jesenic.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.757
385
83
Evo, da še jaz napišem, kako je bilo...

Pot iz MB: z avtom smo šli ob 3h zjutraj in brez ovir prišli do planice nekje ob 5:30. Parkirali smo pri skakalnici - iz avta se je zelo lepo videla skakalnica (bi lahko skoraj iz avta gledali)... Ko smo prišli, sta kolega in kolegica ostala v avtu do nekje 8:30, midva s kolegom pa sva šla kar hitro noter in moram rečt, da je bilo kar mrzlo... Potem sma šla malo na okoli (na kavico, na kuhančka) in naju ni več zeblo. Zazebe te pač, če stojiš na miru, pa nismo več tako vajeni mraza (če lahko temu rečemo mraz, bilo je namreč nekje -4 °C). Včasih smo ob dosti večjemu minusu popivali brez problema in nismo bili tako zelo oblečeni...

Nazaj smo šli nekje ob 13h in tudi brez večjih zastojev prišli do avtoceste... Vozili smo se pač bolj počasi, v koloni...

Na planici mi je bilo fenomenalno, vzdušje noro - tam zgledaš bedak, če si tiho in se nič ne dereš ali poješ
smile-1.gif


SKRATKA SUPER IN NEPRECENLJIVO VZDUŠJE IN DOŽIVETJE
smile-1.gif
)
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Mi smo bili tam v petek. Startali ob 7:30 iz MB, preko Dravograda in dalje do Korenskega sedla. Parkirali smo na čisto zgornjem parkirišču malo po 11 uri. Nobene gužve, ne po Avstriji in ne od Podkorena do skakalnice. Nazaj pa druga zgodba. Od parkinga do glavne ceste cca eno uro. Potem pa tista 2km po glavni v koloni do Podkorena - hopla na breg. Osebne vun zaradi Avstrijske kontrole. Odtehtalo je tistih nekaj km več vožnje, pa nobene gužve.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.355
964
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A bereš kaj ti pišem? Toliko folka, še NI bilo. Sicer pa ok, izvoli, naredi po svoje pa jutri poročaj kako je bilo.

Ob pol 6 štar v MB, V Ratečah parkiran ob 8:15. Ne rabiš me učit, že precej let prihajam tja
smile-1.gif