Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Intervju se z enim profesorjem imunologije in razvijalec cepiv, ki zagovarja early treatment (timestamp na 33.10):


Sami 'laznivci' in 'scammerji', kajne?

Nalije tudi cistega vina o genetskih cepivih.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Sam pozdravljam AndY1 . Po enem mesecu spet odprem to temo in vidim, da je še vedno glavni strokovnjak za iverco. Kaj je po postdoktorskem študiju?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Tocno vem kaj je mislil. Ti se kar delaj norca.

Prakticno nimate nicesar vec, razen neumnosti in posmehovanje. To je ostalo od vasega dometa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Tocno vem kaj je mislil. Ti se kar delaj norca.

Prakticno nimate nicesar vec, razen neumnosti in posmehovanje. To je ostalo od vasega dometa.
Andy, pri tebi je narobe samo, da trmasto zagovarjaš nekaj, v kar nihče ni 100% prepričan... ko se izkaže, da si se motil, najdeš pa takoj drugo stvar, katero zopet trmasto zagovarjaš kot edino resnico. Slej ko prej se mora tudi zgoditi, da imaš vmes kdaj prav, ampak tudi pokvarjena ura 2x na dan kaže točen čas, pa zaradi tega še ni dobra.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Dobro, ampak saj tudi v cepivo ne more bit nihče 100% prepričan?
Seveda ne. Sem pa precej prepričan, da ne bom umrl 2 leti po cepljenju, kar so (nekaj časa) zagovarjali nasprotniki cepljenja. Enostavno premalo vemo, sploh pa na začetku. Samo Andy je bil 100% prepričan, da bo čredna imunost ustavila virus... In? Komentar?
Enostavno premalo vemo o virusu in se vsi skupaj sproti učimo. Razen nekateri tu na forumu veste že vse... sicer po sistemu 5+5=1... pol pa čez nekaj časa ni, ampak pustimo to, nismo se zmotili, ampak je 5+5=2... pa tako naprej vse do 5+5=10... samo vmes ni bilo 9x zmota, neee... seveda pa potem pride še 5+5=11 in tako naprej...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Ej znalci, kakšno potrdilo dobiš, če si 2x prebolel v 2 mesecih, je isto kot pa če si cepljeni 3x??
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Seveda ne. Sem pa precej prepričan, da ne bom umrl 2 leti po cepljenju, kar so (nekaj časa) zagovarjali nasprotniki cepljenja. Enostavno premalo vemo, sploh pa na začetku. Samo Andy je bil 100% prepričan, da bo čredna imunost ustavila virus... In? Komentar?
Enostavno premalo vemo o virusu in se vsi skupaj sproti učimo. Razen nekateri tu na forumu veste že vse... sicer po sistemu 5+5=1... pol pa čez nekaj časa ni, ampak pustimo to, nismo se zmotili, ampak je 5+5=2... pa tako naprej vse do 5+5=10... samo vmes ni bilo 9x zmota, neee... seveda pa potem pride še 5+5=11 in tako naprej...
Se vedno velja da je dober lasten imunski sistem najboljsa zascita

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Se vedno velja da je dober lasten imunski sistem najboljsa zascita

Drži. Ampak tudi jaz sem prepričan, da s 5 piri v riti enako varno vozim, kot trezen, pa ne smem. Pa da lahko varno vozim 160 po avtocesti, pa ne smem. Tako da, na žalost nimamo nekega vzvoda, s katerim bi ugotovili moč imunskega sistema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Ej znalci, kakšno potrdilo dobiš, če si 2x prebolel v 2 mesecih, je isto kot pa če si cepljeni 3x??

Nč posebnega, ker do omikrona je bilo takih par primerkov in niso posebej pisali izjeme v pravilih. Da bi se pa QR kodna osnova spremeinjala v skladu s tekočimi spoznanji pa tudi ni videt. Tako da ne obstaja nP, P je vedno samo en in velja zanj pravil v kombianciji s cepljenjem ali samostojno.

Ko se covidno portdilo preslika v novo verzijo oz. t.i. omikronsko potrdilo bo prebolevnost najbrž veljala samo še za prebolele z omikronom (sam stavim na pavšalno prebolevnike po 1.1.), ko pridejo (sedaj baje šele aprila) cepiva za nov sev pa bodo tudi dosedajšnja špikanja šla v /dev/null in se bo štelo samo še kdo je špiknjen z V2 cepivom.
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd