Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Eto, hvala za tole!

Ko je Univerzi iz Oxforda sredi študije 'zmanjkalo' Ivermectina, so jo šli delati japonci in sem tukaj nekje objavil študijo.

To je to.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

TOKYO, Jan 31 (Reuters) - Japanese trading and pharmaceutical company Kowa Co Ltd (7807.T) said on Monday anti-parasite drug ivermectin has been found effective for treating the Omicron variant of COVID-19 in a Phase III trial.

The trial found ivermectin has "an antiviral effect" against the variant, Kowa said without providing further details. The firm has been working with Kitasato University, a medical university in Tokyo.


Clinical trials evaluating the drug, which is used to treat parasites in animals and humans, are ongoing but promotion of the drug as a COVID-19 treatment has generated controversy.

The drug is not approved for treatment of COVID-19 in Japan and the U.S. Federal Drug Administration has repeatedly warned against its use.

Eno leto našega življenja vrženega stran za brez veze. Koliko nepotrebnih mrtvih.

Zakaj? ZARADI DENARJA!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Spajky

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
To je bila najava japonske študije (na strani 60 te teme):

FGtSQNUXMAM-4wi


 
I

Izbrisan uporabnik 474

In to farmacevtsko podjetje, ki nima veze z Covid-19, ima pa možnost proizvajati (in tržiti) iverco...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.254
-8.465
113
Ne, v temi o ivrci pišem o študijah, ki se tičejo ivrce. Za razliko od tebe, ki nabijaš random po vseh temah.

Resne, pravilno izvedene študije, ki bi pokazala pozitivne rezultate, še nismo dočakali. To je golo dejstvo.
Ki ga ne boš spremenil, tudi če sedaj hitro nabiješ 134 linkov s svojih priljubljenih strani
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.305
3.411
113
In kakšen je smisel tega??
Vprašam ker ne razumem zakaj se tako angažiraš za ta antiparazitik.

Corona te je polizala, preživel si kot kaže, potrdilo imaš evropsko na srečo. Do avgusta boš lahko šel na Pag, dalje pa bomo videli, ali boš šel na cepljenje ali pa bo vse to zgodovina.