Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ja seveda Grosuplje je pa velemesto kjer rabiš nekaj let da človeka najdeš
hysterical-1.gif

Torej res ni denarja za beg
confused-1.gif
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Jankoviæ je dejansko ogromno naredil za Ljubljano in Ljubljančane, kar pa ne moremo trditi za vse desničarje skupaj.
Zato ga imajo ljudje radi!

Jankoviæ je to, kar je naredil, predvsem naredil ZA SVOJ ŽEP. Osebno poznam človeka, ki je pred leti moral od posla, vrednega 50.000 evrov nakazati 10% RK Krimu! In to počne že ves čas. Denar, kot rečeno, ne gre njemu direktno, ampak rokometnemu klubu kot donacija. Mar res mislite, da Jankoviæ ni sposoben ta denar potegnit iz kluba? Mislite, da ima klub kaj od te donacije? SLEPCI naivni.

Pa še to. Nimam avta, torej sem pešec, pa ABSOLUTNO NE RABIM tistih 8 ali 9 mostov čez Ljubljanico. Vsakdo, ki ni sposoben iti peš 500 metrov ob bregu reke do naslednjega mostu, naj ostane doma!

Pozabili ste tudi na kipe njegovega dvornega kiparja Brdarja, ki so (bili) na mostu ob tržnici. Na INFLACIJO teh kipov. V nekem trenutku jih je tam bilo pet. Se prinese na nek most en svoj kip, ali pet (provizija.press)?
 
Nazadnje urejeno:

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Vsaj imamo ogromno koristi od vsega, kar je Jankoviæ naredil. Nekdo, ki dejansko dela! In še nihče ni dokazal, da si je res vzel direktno v svoj žep!! Na pamet floskule govoriti je najlažje - desničarsko
evil.gif

Pa mi ti povej kakšen Janšev projekt, ki ga je izpeljal in je na nivoju?
Desni samo grabijo in vpliv oblasti!
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Seveda, ko so mu teren pripravili Drnovšek in LDS.
Predsedovanje EU bi bilo v vsakem primeru
hysterical-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
hahaha, predsedovanje eu, hahaha, kakšen uspeh ivana. Pa prevzem evra a ne, ki ga je zrihtal mramor z večletnim programom, ki pa se mu je prav ivan in sds najbolj posmehoval, da je nerealen
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Predsedovanje EU - nekaj, kar lahko Jankoviæ samo sanja

Haha. Res referencen projekt v dobro slovencev.

Me zanima koliko jajc ima vlada napovedati naslednje podrazitve,dvig davkov,trosarin,krcenje budgeta, odpuscanje ipd. " ukrepe" za izhod iz krize. Javnost bi jih pojedla.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.027
113
blizu močvirne prestolnice
Tudi Jankovič ne bo mogel v nedogled zadrževati cen komunalnih storitev. Razlika med Janšo in Jankovičem je v tem, da se pri Jankoviču vidijo rezultati, res pa je večja baraba katera bi morala že zdavnaj sedeti kot Janša.
Še nekaj, Jankovič je turbo - kapitalist in on nima socialnega čuta, sem imel nekaj prijateljev v Mercatorju in so vsi dejali da je katastrofa, stare delovodje je šikaniral, ker so se potegnile za delavke.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.027
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj je s teboj? Veš kdo je v ozadju? Kvazi levica, vsi imamo poln kufr vseh politov naj si bodo eni ali drugi, da pa nekateri tako zagovarjate lumpe na eni strani pa je višek!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.027
113
blizu močvirne prestolnice
Povsod, večina protestnikov nima veze s politiko, to je jasno, toda v ozadju so tisti kateri so nas pripeljali v maloro. Kdaj vam bo jasno, da je krivda v tem ker ni bilo lustracije in nismo prekinili s prejšnim režimom?
Sam si želim, da bi pometli z vsemi, saj od leta 92 samo lažejo in kradejo, žal pa bodo zopet isti prišli na oblast.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Seveda je krivda v tem. Ampak a boste sedaj prenili z bivsimrezimom? Ne, iskali boste strice v ozadju.

In danes politicni [cenzura] ni dovolj dober in legitimen, da protestira, 20 let nazaj pa je bil odlicen. Odlicen za protest in avtomat.

Zakaj?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.027
113
blizu močvirne prestolnice
Vedno sem zagovarjal, da morajo vse barabe v arest, Kangler bi moral odstopiti že ob fiasku glede Univerzijade, to je logično, kje so bili takrat Mariborčani? Zanimivo da se vse skalira sedaj ko Turk izgublja tla pod nogami, radarji stojijo že mesec ali več, zakaj takrat niso šli na ulico? Zato ker nekomu danes to paše, folk pa okol prenaša.
Še glede Janše, sram ga je lahko, ker vabi na pogovor vojsko, lolek je očitno butl nad butli, dela pa isto kot Miloševi, saj veš, niko neæe da tuče narod, toda ravno on je bil glavni pri tolčenju svojega naroda.
Sem proti nasilju, zato bi se morali protestniki takrat umakniti, drhal pa bi ostala, škodo itak vsi plačujemo. Nobody je eden redkih, s pametjo v glavi, pri njemu ne deluje živalski nagon.