Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Kar tolaži se , spet bo smeha ko bodo sestavljali vlado, če pa bo potrjena bom osebno odprl temo Idiotizmi pozitivne vlade in verjemi da tam bo kaj napisat. Tovrstne teme levaki niste bili sposobni sproducirat v zadnjem letu,pa še kaj dosti ne bi imeli za pisat, morda je ni bilo ravno zato. Prav tako niste bili vsi skupaj sposobni sproducirat en sam samcat števec menjav,sicer ste ves čas vpili o nekih menjavah da bi jih pa kdo štel , NEEEEEE to pa ne !

Danes je ded priznal, da ni mogel nič narediti za gospodarstvo, ker je pač imel najslabšega ministra v zgodovini Slovenije
tongue-1.gif

Sicer pa častilci lika in dela tako ne znate drugega kot preštevati menjave in pri tem ne ločite, kake bebce bodo morali zamenjati.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
nekoliko prepozn..... Pa daj saj nisi resen,nekoliko prepozn,podforum je star dva meseca pa še mal, vašo nesposobnost greš opravičevat s tem,dej nehej no, raje bi bil tiho
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
nekoliko prepozn..... Pa daj saj nisi resen,nekoliko prepozn,podforum je star dva meseca pa še mal, vašo nesposobnost greš opravičevat s tem,dej nehej no, raje bi bil tiho
Ne me predalčkat...
priden.gif

Če se ne strinjam z SDS delom in vsem ostalim, še ne pomeni, da sem pristaš kake druge opcije. SDS bi bil čisto korektna stranka, če bi se znebila liderja in nekaterih imbecilov. Prav tako to velja za SD, SLS, pri NSi me moti predvsem njihovo forsiranje nekih cerkvenih norm, drugače so tudi prebavljivi... PS in DL sta posilični stranki, pri katerima pa se tudi najdejo kvalitetni posamezniki. Edino Desus je ena redkih strank, za katero si želim, da ne bi obstajala (mešanjedreka.press).

Bratuškove&co. pa ne bom kritiziral še preden se sploh začnejo resno ukvarjat z državo. Kako pa bo vse to funkcioniralo, pa bomo šele čez nekaj časa videli.

Sicer pa po enem izmed tvojih prejšnjih postov sem opazil, da vas je veliko, ki pljuvate in kritizirate, še preden se karkoli zgodi.
Polena so pa tudi že pripravljena, kot vidim...


p.s.: Razpad vlade po enem letu pa je tudi svojevrsten rekord in zajebavanje naroda.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
ali bo jutri zmagala ljubezen shreka in se bo temačni imperij špicparklja sesul v prah in bo močno obsijalo sonce?
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.915
558
113
V poslanskih vrstah so našli še enega domnevnega plagiatorja, in sicer gre za poslanca SDS Danijela Krivca, nekdanjega bovškega župana, ki je leta 2009 v Trenti poročil Janeza Janšo in Urško Bačovnik.

A potem je tud poroka pod vprasanjem. Ponarejena pa to.

evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
ksz
Porodila se mi je zanimiva misel: glede na vse sorte fint, ki se jih poslužujejo naši politikanti, kolikšna je verjetnost, da bodo nekateri glasovali s figo v žepu in parlamentarci ne bodo izglasovali nezaupnice Janši?
shocked-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Glede na izjave Erjavca, da Janša nikoli več ne bo dobil priložnosti, da bi ga izglasovali za predsednika vlade, so se očitno že dogovorili in porazdelili stolčke po ministrstvih.

Glede na luno, muhasto vreme in položaj planetov na jutrišnji dan je pa vse mogoče v naši ljubi deželci, tako da v tem primeru pa po moje sledi 4. vseslovenska vstaja.

majč
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Klerojanševiki nam bodo vladali tako le dva dneva, jutri pa so gotovi.

Ivan že pripravlja govor, jutri bomo spet slišali veliko "resnico" in jokcanje.
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
Nezaupnica bo verjetno izglasovana, ker je to tudi pot na predčasne volitve. Ni pa rečeno, da bo tudi vlada.

Janša bo (sicer omejenimi pooblastili) vladal še kar nekaj časa.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Jutri bo zanimiva seja :D Janša bo ziher streljal z vsemi topovi, se bo za smejat in spremljat njegovo "janševanje" :D
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
danes bo dolga noč v štabu, to se bo kopalo po dokumentih in in jutri bo janez mahal z eksluzivnimi papirji, ki bodo razkrivali šokantne novosti
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Janša član PEN-a?
hysterical-1.gif

A so ga sprejeli not na podlagi pravljice "10+100"?
hysterical-1.gif
glede na to da si vrgel kamen, si očitno napisal že več kot on, pa jasno tudi prodal.. Saj poznaš tista stavka" Kdor je brez greha naj pevi vrže kamen " in "Le čevlje sodi naj kopitar"