Iščem sopotnika/co za Argentino

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Termin 29.10.-23.11.2008. Prispevam cca 700€ za letalsko karto. Odvisno koliko denarja dobim nazaj od letalske karte.

lp
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Na Erazmu si že vprašal?

Poznam nekoga ki bi z veseljem šel ampak šele po novem letu.
tongue-1.gif
 

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Citat:
Uporabnik medak pravi:
Sepravi ti plačaš 700€ nekomu da gre s tabo na potovanje? To mislim da nebi smel bit problem najti nekoga
smile-1.gif
Verjeti ali ne, očitno je problem. Hmmm, kdo bi si mislil. Noben se ne javi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim, da je po 21.09. kar precej kandidatov za Argentino
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik unknown pravi:
Termin 29.10.-23.11.2008. Prispevam cca 700€ za letalsko karto. Odvisno koliko denarja dobim nazaj od letalske karte.

lp

OK, malo za hec in malo zares vprašanje: Zakaj boš neznancu prispeval za karto??
shocked-1.gif

Boste to osebo ugrabili in mu prodali notranje organe?
evil.gif
Al pa si se samo skregal s punco in ti je ostala karta?


Jst bi drugače šel na en trip po Argentini, sam ledvice in jetra ter roženici bi še potreboval nekaj časa.
grin1.gif
 

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik unknown pravi:
Termin 29.10.-23.11.2008. Prispevam cca 700€ za letalsko karto. Odvisno koliko denarja dobim nazaj od letalske karte.

lp

OK, malo za hec in malo zares vprašanje: Zakaj boš neznancu prispeval za karto??
shocked-1.gif

Boste to osebo ugrabili in mu prodali notranje organe?
evil.gif
Al pa si se samo skregal s punco in ti je ostala karta?


Jst bi drugače šel na en trip po Argentini, sam ledvice in jetra ter roženici bi še potreboval nekaj časa.
grin1.gif

Se ne ukvarjam s preprodajo
ne-ne-1.gif


Kot sem že napisal, mi je ena karta ostala. In ker nočem it sam in sem si predstavljal, da bom lažje dobil nekoga, če malo subvencioniram (v znesku, ki bi ga dobil od vrnjene karte).

Ampak zdaj je že prepozno. Danes vračam obe karti. Sem se jaz priključil drugi odpravi na drug kontinent.

lp