iPod iTouch?

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ma kdo kake izkusnje z njim?
bi si ga nabavu pa me neki matra, ce je vreden svojga dnarja,
predvsem za MP3je, dnevno, tut za na kolo in tek (a je prefin za tako), tud kak film bi pogledu ko bi bil zdoma, ja pa seveda wifi internet kjer pac je

nevem tut, al ga naj kupim v zda, alpa tuki v eu in dam usaj 100 eur vec pa mam usaj 2 leti garancije

v postev pride tut kaka alternativa,
nism glih poznavalec v teh stvareh

hvala in lp
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
iPod Touch je odlična zadeva, imel na testu in sem se komaj ločil. Sploh zdaj ko se ga da jailbrakati in nalagati različne aplikcije, od februarja naprej pa bo to še precej lažje, ker bo Apple odprl API. iPhone brez telefona pač.
 
Nazadnje urejeno:

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
vsekakor lahko preko Safarija čisto normalno browsaš, najbrž pa ti bo pogled na celo stran na majhnem ekrančku deloval premajhno - potem samo dvoklikneš display in ti približa oziroma zoomira na tisti del, kjer si dvokliknil.

Imam iPoda Touch - 16GB in sem maksimalno zadovoljen, kupil sem ga v Gradcu (A), kjer je bil le 5 € cenejši, vendar mnogo hitreje na razpolago.

Tudi Jailbreakal sem ga že, vendar me dodatne funkcije niso prepričale, pa sem ga restoral nazaj na original.

Če je še kakšno vprašanje, kar vprašaj(te), rade volje pomagam.

Aja, ni panike za tek ali kolo. Sploh pa baje se ne da popraskat displaya (nekje na Youtube je video, ko s ključi in sponkami praska po zaslonu, pa mu nič ni), je pa zadnja, krom, stran toliko bolj občutljiva.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
za njega dal: 399€

original aplikacije, ki so naložene na Touch:
a. preko WiFi: Safari, Youtube, Wireless iTunes Music Store
b. ni potrebne povezave, so pa dodatek mp3 playerju: koledar (iCal), adresar (Address Book), World clock, kalkulator
c. osnovne mp3 player funkcije: glasba, video, fotke

meni je takorekoč nadomestil dlančnik in pridobil sem dober in lep mp3 player.

če ni JailBreakan, (vsaj kakor je meni znano) ne moreš nič nalagat. Je pa preko WiFi dostopnih ogromno WebApps. To so aplikacije (programi), ki delujejo, ko si priklopljen na splet, saj že ime pove.

http://www.apple.com/webapps/

Ne vem pa kaj pomeni API, kot je omenil Edvard. še.
EDIT: Advanced Programming Interface
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Na jaibrakeanem iPod Touchu lahko sedaj instaliraš tudi aplikacijo, ki ti omogoča uporabo VoIP (voice over IP - skype, detelfon varjanta), ki ti omogoča tudi klicanje preko touch-a.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
hmmm ... dober kot hudič ... ampak predrag ... glih se odločam za nakup iPod Nano (video)
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
Tudi iPod Nano je kul, ampak je pač klasičen mali iPod. Touch je precej več, recimo brskanje v ležečem položaju je več kot udobno.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
iTouch je skoraj malo prevelik
tongue-1.gif


bomo še vidli kaj bom nabavo ... mogoče tudi iTouch pade k meni
smile-1.gif
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
iTouch ne obstaja, je samo iPod Touch. Dosti manjši pa ne more biti, ker bi bil potem že zaslon manjši.