Internet v Barbarigi

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Apartmajsko naselje Barbariga, ima kdo izkušnje z mobilnim internetom? Zanima me predvsem, kako zadeva funkcionira poleti, ko je tam morje ljudi, a se povezava sploh kam premakne? Kateri operater je priporočljiv?
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
682
37
28
Kafiči in sladoledari ob glavni cesti v Barbarigi imajo povečini WI-FI, tak da spiješ enega hladnega pa posrfaš zraven. Drugače sem pa jaz v Peroju, uporabljam pa HR VIP predplačniški net in dela BP. V sezoni edino 3G nagaja ker je gužva.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Kako pa je v Barbarigi na splošno, se splača pogledat za krajši oddih???
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Nič posebnega, veliko turistično naselje, kamor v glavnem hodijo z majhnimi otroci. Plaža je nikakva, v glavnem skale. Dogaja se tudi nič, imaš "glavno" ulico, kjer je par lokalčkov pa trampolin za mulce. Je ena samopostrežna trgovina, Pula je pa 10 km stran.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Peroj je zakon
smile-1.gif
. Že 4 leta nisem bil tam... Prav pogrešam svojo parcelo.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik bluub pravi:
Kafiči in sladoledari ob glavni cesti v Barbarigi imajo povečini WI-FI, tak da spiješ enega hladnega pa posrfaš zraven. Drugače sem pa jaz v Peroju, uporabljam pa HR VIP predplačniški net in dela BP. V sezoni edino 3G nagaja ker je gužva.

Ravno to me zanima - signal v naselju, kateri operater je boljši in pa seveda ozko grlo poleti. Če je hudo, bom raje vzel ADSL v apartmaju, če se da.
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Apartmajsko naselje Barbariga, ima kdo izkušnje z mobilnim internetom? Zanima me predvsem, kako zadeva funkcionira poleti, ko je tam morje ljudi, a se povezava sploh kam premakne? Kateri operater je priporočljiv?

Bonbon, T-mobile, dela, nekje tudi H+, je malo odvisno od lokacije apartmaja.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Mi smo imeli lani VIP, tisti ko stane vsakih 24 ur 10kun, al nekaj takega. Ni bilo težav s hitrostjo.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
So na Ajpesu nekaj vmes spreminjali...
Tale bo pa delal.

Se da kje dobiti kaj več podatkov? Kvadratura, lokacija, oprema, itd. S parkirnimi mesti je cel križ tam, zato mi je čudno da naj bi bilo to zraven. Izklicna cena je že na meji, da je to sploh možno prodati. V istem naselju se popolnoma prenovljen in opremljen apartma 45m2 z atrijem ne more prodati za 90k.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Hm... tale debata me je spomnila na lansko akcijo pri Mobitelu, ki je tudi meni prav prišla, 10€ za odbobje 30dni med poletnimi počitnicami.

20GB z max hitrostjo, potem se hitrost zniža na 384kb/s.

No in grem brskat - letos je še 1x dražje - http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/mobilno/storitve/ht-internet

Sicer dopuščam možnost, da bodo poleti spet šli z akcijo 10€ ven, ker ta ponudba velja do 30.6


haha pacijenti...za 20€ dobim neskoncno interneta na hrvaskem :D predplacnisko :D za 2 mesec...to je pac tipicna slovenska pozresnot...nekaj jim rat apotem pam mislijo da bodo cuzali kot veliki...pa ni varijante da placam 20 € :D
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Je najkrajša pot do Barbarige res po makadamu? Izhod Vodnjan z AC -> Rovinj -> Barbariga? Že zdaj je ta pot katastrofa, poleti mora biti brutalno.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Je najkrajša pot do Barbarige res po makadamu? Izhod Vodnjan z AC -> Rovinj -> Barbariga? Že zdaj je ta pot katastrofa, poleti mora biti brutalno.

Ne, cesta čez Golubovo je asfaltirana. To je to.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Jaz sem šel dol brez pretiravanja 100X, pa zmeraj po isti poti. LJ- Črni kal-Buzet,( včasih dolina Mirne-Motovun), -Lupoglav Istrski Y-Vodnjan-Peroj-Barbariga. Brez komplikacij in najhitreje. Obstaja pa pot Bale-Barbariga, ki je makadam, ampak me ni nikoli zamikala. Saj imaš v okolici Barbarige dost makadama, če hočeš ptiti na spodobno plažo.

Edit: baje je asfalt zdaj?
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
podpis! To je kraj za ljubitelje komarjev.

Evo res je ,našo pa kolega so komarji dobesedno požrli ko smo pešačili gor do tiste ošarije.....dol res že nisem bil od začetka devetdesetih, sem pa dol dobil idejo da bi imel vikend.... to je pozitivna bilanca vsega skup......čeprav takrat bi tudi tam bil več kot zadovoljen
cheer.gif