Internet & TV

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
S punco se seliva v drugo stanovanje in morava še poskrbet za povezavo z zunanjim svetom. Tako,da me zanima, kateri ponudnik nudi največ za najmanj denarja
smile-1.gif
Vzela bi internet in TV , drugega ne rabiva.

lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz vedno vsem priporočam kabelsko - boljša slika (ko vidim sliko preko IPTV ne vem ali se naj smejim ali jočem zraven) in nobenega dodatnega boxa/daljinca. Tudi če je kak € višja cena od IPTV to odtehta vse skupaj.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik disc pravi:
S punco se seliva v drugo stanovanje in morava še poskrbet za povezavo z zunanjim svetom. Tako,da me zanima, kateri ponudnik nudi največ za najmanj denarja
smile-1.gif
Vzela bi internet in TV , drugega ne rabiva.

lp

Najprej se pozanimaj koliko boš na tej novi lokaciji oddaljen od centrale
wink-1.gif
če primerjaš telekom in amis je cenejši amis, glede ostalih pa ne vem, daj povpraševanje več punudnikom
 
22. jul 2007
13.275
1.577
113
124
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Jaz vedno vsem priporočam kabelsko - boljša slika (ko vidim sliko preko IPTV ne vem ali se naj smejim ali jočem zraven) in nobenega dodatnega boxa/daljinca. Tudi če je kak € višja cena od IPTV to odtehta vse skupaj.
zmaga.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Lokacija oz kraj? Na vseh lokacijah ni možno imeti vseh ponudnikov.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Se strinjam. Najprej je potrebno preverit infrastrukturo, od boljšega proti slabšemu gre načeloma takole: optika >> kabelska TV >> telefonska parica. Ko vidiš kakšne vrste "kabel" pride do stanovanja, se lahko odločaš med potencialnimi ponudniki (pri čemer recimo pri kabelski TV niti nimaš možnosti izbire operaterja).

In verjetno boš vzel (vsaj) trojčka, t.j. tv+internet+telefon. Ker je v večini primerov ugodnejši od ločenega paketa za internet in televizijo.

In če želimo biti točni: "največ za najmanj denarja" ne obstaja. Kvečjemu "največ za znesek X" ali "nabor storitev Y za najnižji znesek".
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Okolica Lukovice, sva najela stanovanje, pa je zaenkrat še brez interneta & TV-ja
frown-1.gif

Sicer pa razmišljam, če ima sploh smisel, glede na to, da gre (upam) za kratkoročen najem, da vzamem tudi TV. Ker itak nimava neki časa gledat TV, če pa že, pol gledava kake serije ali pa kak film preko interneta?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.174
820
113
potrkaj pri sosedih in vprašaj, keterega ponudnika imajo ter kako so zadovoljni z njim.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem ti že mislu tudi sam predlagat, če sploh rabiš tv. Sploh ko boš vidu, da so najboljši kanali v najdražjih pkateih in ko potem računaš, vklopiš sobno anteno:)
en spdoben net, pa imaš vse. če bi rad bil papeški imaš potem voyo, pa ena hrvaška stran "ala" netflix.