iGo Primo

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ker nisem na forumu nič našel še tu vprašam poznavalce. A obstajajo kakšne karte za Kubo?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113

sosko

Fizikalc
11. sep 2007
1.316
0
36
52
Koper
gdcapris.slohosting.com
Imam težavo z IGO Primo 2.4 na napravi Wayteq x980. Kadar hočem pogledati podrobnosti planirane poti se mi program sesuje in resetira navigacijo.Torej če grem po menijih naslednje korake
- moja pot
- več
- nastavitve poti
- pregled po posamezni kategoriji (npr. avtoceste, vinjete,...)
- prikaz odseka izbrane poti

Probal sem že več različnih verzij Prima 2.4 vendar je vedno enako, medtem ko na Primo 2.0 zadeva dela OK.
Še video težave za predstavitev in Crash.txt


Video
 

Priponke

  • 2067847-crash.txt
    80,4 KB · Ogledi: 452
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
A je možno garmin mapo prikazovat v Igo apikaciji...kakorkoli s kakšno spremembo ali kaj podobnega??
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Teoretično ja, praktično ne, sicer pa Garmin uporablja Navteq-Here, takisto tudi iGO, kar pomeni, da je oboje isto...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
iGO ima fbl končnice in če boš res dolgo iskal boš našel nekje zapisano kako se je včasih dalo ( če se da še sedaj nimam pojma ) OSM mapo spravit na iGO, sem enkrat čisto slučajno naletel na ta zapis.
 

BloedeSau

Zelenc'
24. nov 2012
10
0
1
Citat:
Uporabnik Tomo pravi:
Sem iskal, pa nisem našel, če je že bilo odgovorjeno.
Se da kje spremeniti poimenovanje mest na zemljevidu na drug jezik?
Sedaj imam namesto Wien npr. Vieden.

Uporabljam Primo 9.6.22.317625 in zadnje here mape.

Imam enak problem na mojem Wayteq-u x960BT, München je na primer Mnichov. Primo je v2.0 (tri leta nisem uporabljal, ker sem medtem imel eno Android tablico, ki pa se mi je ravno razbila), karte pa sem ravno nadgradil na "iGO 2014.Q1". Je kaksna druga resitev, kakor da najdem kaksne stare mape, ki te napake nimajo? Najlepsa hvala za odgovor, ki bi mi resnicno prav prisel - "krvavo" namrec rabim delujoco navigacijo.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj pa navigacija ti deluje normalno kljub napačnim imenom.
Če greš pod iskanje in vpišeš München ti ga pravilno prikaže, le na pogledu zemljevida je napačno.

Ne vem kaj delate vsi tak halo zaradi teh imen, nastavi jezik na Hrvaško, angleško, nemško... in bodo imena mest pravilna na pogledu zemljevida.

Poglej na pogledu zemljevida kako je napisano ime za Graz in potem pod iskanje začni vpisovat Graz in boš videl, da ti bo pravilno izpisalo in te tudi pravilno peljalo.
 

BloedeSau

Zelenc'
24. nov 2012
10
0
1
Ja, vse deluje, imas prav. Najbrz se bom hitro navadil .. me je pa kar nekam pognalo, ko sem prvic videl.
Hvala!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V sami karti je napačno označeno in sem že javil na Naviextra, bomo videli kdaj bodo porihtali.
Pred časom je Češka imela podobne probleme in je po postih sodeč v roku par posodobitev kart bilo to popravljeno.

Več kot da jim javim, žal ne morem naredit.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Ali obstaja delujoca verzija za android 5.0? Po posodobitvi je igo umrl
frown-1.gif
 

igo

Zelenc'
25. apr 2015
4
0
1
Pozdrav,
Imam Igo primo in mi nikakor ne uspe importat POI točk. Tablico priključim na PC, v mapo userdata/poi skopiram datoteko "route.kml" (kot jo sam preimenujem in pretvorim v ta zapis) pa vendar mi je nikjer potem ne pokaže.
Kaj delam narobe?
Hvala,lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kako pa pretvoriš v kml?

Poizkusi z drugim imenom.

Drugače pa 99% je napaka v tem, ker v nastavitvah nisi omogočil tvojih POI.
wink-1.gif
 

igo

Zelenc'
25. apr 2015
4
0
1
Hvala za odgovor
kako pa omogočim točke v nastavitvah? Sem iskal pa ne najdem.

Pretvoril pa sem z online pretvornikom in ker ni šlo sem poizkusil tudi s programom "GPX to KML/KZL converter"
 
Nazadnje urejeno:

igo

Zelenc'
25. apr 2015
4
0
1
Imam poi točke.

Imam Igo Primo 9.6.29.
In jaz nimam opcije "pogled zemljevida" pod nastavitvami !

Pod nastavitvami je:
zvoki in opozorila
prilagoditev hitrega menija
upravljanje časa vožnje
promet
nastavitev poti
uporabniški profili
nastavitve zemljevida
nastavitve za vidno vodenje
prikaz
regionalne
zaslon za pot
upravljanje pasovne širine
zbirka dnevnikov
zagon čarovnika
resetiraj na privzeto

In nikjer pod temi meniji jaz ne najdem kakšne možnosti nastavitve POI točk !?