iGo Primo

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Zdravo
Zanima me sledeče : Ali mora biti tudi za delovanje .FSP datoteke na Wince igo primo 2.4 naložen kompleten paket zemljevidov ?
Namestil sem le določene države ( mislim da komplet potrebuje zelo malo uporabnikov) in ko preverim v podatkih so datoteke FSP rdeče obarvane .Problem je z tomtom zemljevidi .
Hvala za info .
 
Nazadnje urejeno:

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Ali se da na IGO Primo kje nastaviti, da ti med vžnjo prikazuje sled? ( podobno kot Garmin, ki dela modro črto )
Vesel bi bil že, če bi imel shranjeno celo prevoženo pot, pa tudi te nimam. Sem pa prevozil okoli 5.000 km
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Janch, a sledi se pa ne da prikazat na zemljevidu?. Na Garminu mi je dostikrat koristila prikazana sled na zemljevidu. Se vozim, pa zagledam tisto plavo črto pa vem, da sem nekaj zamočil :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zivjo. Do sedaj mi je primo lepo delal na Androidu 5, sedaj se mi je na telefon prenesla posodobitev Android 6.0.1 in mi je zacelo tezit z namestitvijo. Ker sem sigurno ene 30x skenslal obvestilo, ker sem vedel, da s posodobitvijo nastopijo tezave, sem mislil, sej bo. Zadnjic hocem nekaj na Googlu pogledat, telefon se avtomatsko izklopi in zacne s posodobitvijo in sedaj imam Android 6.0.1 in nedelujoc Igo Primo. Napise mi global_cfg not found. Telefon pa je Note 4. Morda kdo ve za resitev?
uf-1.gif
Hvala
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Vse sem zjebal zdej, tako, da sem zbrisal komplet iGo navigacijo, vendar se nikakor ne morem spomnit, kako sem ga prvič prav instaliral in na kaj moraš paziti-čist mi je ušlo iz glave. Imam mapo v RAR obliki, dam v telefon in mi noče odpreti, ko v telefonu preko managerja tapnem "exe" končnico, mi napiše " vse aplikacije , povezane s tem dejanjem, so onemogočene, blokirane ali niso nameščene" jebopas, sem jezen.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nisem ravno v tem, pa tudi malce sumljivo se mi je zdela tale ''exe''. Ker tole datoteko sem pol leta nazaj instaliral na telefon in mi ni blo jasno, kako sem to naredil. Itak bom telefon ponastavil na tovarniske najprej, ker kao priporocajo po nadgradnji, da naj bi se to naredilo. Pa se ta nov Primo skinem dol in je. Hvala za nasvet
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Evo, zadevo sem poštimal z najnovejšim NextGeneration. Samo še vprašal bi, kateri se bolje obnesejo v Sloveniji: Here ali TOMTOM?
 

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Evo, zadevo sem poštimal z najnovejšim NextGeneration. Samo še vprašal bi, kateri se bolje obnesejo v Sloveniji: Here ali TOMTOM?

meni TomTom najde več naslovov, kot Here v Sloveniji.
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Smart manager na Samsungu S5 me je začel opozarjati, da je zaznal malware - igo primo israel 9.6.29.483387. Ima še kdo podobne težave?
 

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:
Smart manager na Samsungu S5 me je začel opozarjati, da je zaznal malware - igo primo israel 9.6.29.483387. Ima še kdo podobne težave?

Zbriši Smart manager in ne boš imel več te težave
wink-1.gif
 

drole01

Zelenc'
29. okt 2018
5
0
1
Pozdravljeni

že nekaj časa nazaj je bil objavljen postopek kako zamenjati v primo 2.4 sliko prkazovanega tunela . vse sem že prebrskal in ne najdem
Prosim za pomoč

LP Boris