iGO Primo težave po kopiranju

bieffe

Zelenc'
13. jul 2019
7
0
1
Zdravo, zaradi posodobitev map sem naredil backup Primo-ta, prenesel na drugo kartico, nato pa pri zagonu v GPS-ju, je pri zagonu napisalo "could not found global cfg", po ponovnih zagonih pa napiše " app. failed to start last time. do you want to reset to factory defaults etc...", po potrditvi pa se navigacija noče več naložiti. Mašina je Wayteq XRider, in iGO Primo, ver. 9.6.13.405512, kakšen namig, ali bolje rešitev, hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
naloži na novo iz backupa in pred zagonom pobriši mapo SAVE. Potem bi moralo delat. Priljubljene (če so ti pomembne) boš lahko naknadno kopiral v novo mapo save, ki se ti bo ustvarila po prvem uspešnem zagonu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

bieffe

Zelenc'
13. jul 2019
7
0
1
Zdaj pa ne vem kaj je narobe. Delujoč Primo na 8 Gb kartici naredim backup z Duplicati v oblak, restore na 32 Gb kartico, izbrišem mapo save, pri zagonu javi isto kot sem zgoraj omenil.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
potem imaš "defekten" backup, ni druge. Se rado zgodi, sploh če iGO laufa iz kake poceni SD kartice, na katerih so ceneni kontroler čipi. Predlagam, da najprej nabaviš novo brand kartico (Sandisk, Samsung, Transcend), ali pa naloži na interni pomnilnik, saj je 8 GB, kar je čez glavo. Potem na novo naložiš vse skupaj, obstoječ backup pa si pobriši. Pusti si samo mapo SAVE v primeru, da bi potem rad uvozil svoje priljubljene točke.
 

bieffe

Zelenc'
13. jul 2019
7
0
1
potem imaš "defekten" backup, ni druge. Se rado zgodi, sploh če iGO laufa iz kake poceni SD kartice, na katerih so ceneni kontroler čipi. Predlagam, da najprej nabaviš novo brand kartico (Sandisk, Samsung, Transcend), ali pa naloži na interni pomnilnik, saj je 8 GB, kar je čez glavo. Potem na novo naložiš vse skupaj, obstoječ backup pa si pobriši. Pusti si samo mapo SAVE v primeru, da bi potem rad uvozil svoje priljubljene točke.
Mislim da bo to držalo, samo ne znam naložiti na interni pomnilnik. Mi je pa po backupu javilo, da je bilo "some errors", po restoru pa enkrat "some errors", drugič pa "succesfull restore" (succesfull verjetno z backup napakami). Posodobitev map, preden sem backupal, pa ni šla na 8 Gb kartico.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kako ne znaš na interni pomnilnik? Saj je v bistvo isto kot na SD. Napravo priklopiš na PC preko priloženega kabla in to je to. MIslim, da boš videl interni pogon kot TFAT. Potem samo nanj skopiraš mapo Primo in v nastavitvah pokažeš novo pot do exe. Kar se velikosti tiče, komplet Evropa tehta okoli 6.5 GB, če odšteješ dodatke, ki jih dejansko ne potrebuješ (Phoneme, .ftr, .fjw, .hnr). Ali pa enostavno odstraniš države, katerih ne potrebuješ.
 
Nazadnje urejeno: