IGO MAPE S.Amerika

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Ko naložim mape v napravo in iščem naslov mi napiše " Ne najdem poti, zemljevidi so izolirani " Hvala za pomoč
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.380
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mislim, da ni nič narobe z licencami.. problem, da ti to napiše je seveda logičen, če si izbral pot na drugo celino. Kako naj te recimo navigacija direktno pripelje do Obame, če ne obstaja nobena cesta čez Atlantik? Ne moreš načrtovat nobenih medcelinskih poti, kjer se ceste ne stikajo.
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Mislim, da ni nič narobe z licencami.. problem, da ti to napiše je seveda logičen, če si izbral pot na drugo celino. Kako naj te recimo navigacija direktno pripelje do Obame, če ne obstaja nobena cesta čez Atlantik? Ne moreš načrtovat nobenih medcelinskih poti, kjer se ceste ne stikajo.
priden.gif
Mislim da imaš prav. Ker meni pokaže zemljevide in lahko iščem po njih vendar mi ne more pokazati načrtovane poti, ker je bila zadnja pozicija v Sloveniji. Bom poskušal izbrisati zgodovino.
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
ja mogoče je v tem finta - zadnja pozicija, samo mislim da ne boš z izbrisom zgodovine nič rešil, edina varijanta da greš v ameriko in tam sprobaš
grin1.gif
LPWWY
 

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Ko sem pobrisal zgodovino in nastavitve , ter resetiral napravo mi sedaj dela OK. Hvala " Janch "