IGO 8 prva 3D navigacija na trgu

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Ja, meni tudi dela brez skina - njemu pa NE. Očitno ima nekje nekaj v menujih zaštrikano. Zato si bo pač namestil skin, ki ima v defaultu nastavitve nastavljeno na 3D - smer vožnje.
 
22. jul 2007
13.036
1.427
113
123
daj povejte kateri skin uporabljate jaz imam riks 3.3 in sem zaenkrat zadovoljen, kaj pa vi +/-LPWWY
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Dimka skin je za en k**** moraš imet res srečo da ti dela. Zmerom nekaj utruja enkrat mu to fali enkrat spet drugo.Govorim za verzijo 8.3.2.Ta tip k to dela je tud en mal. Še najboljš je riks skin. Pol je pa še gurjon,iconx_staphylo,skin by Paolo.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Nevem kaj je treba vedeti kako se pravilno namesti. Kot da njegovo mapo k jo potegneš z interneta skopiraš v skin mapo pa ima da dela če je dobro narejeno. Sedaj ne vem več kere napake so se mi pojavljale da bi ti tu opisal, ker je že kar nekaj časa blo od tega in to z več njegovimi verzijami. Saj če mu uspe jo naredi tako da dela saj dela. Če te pa že na začetku ko pritisneš tipko za navigacijo ustav in ti vrže nek failure pa da to manka pa ono pa kaj vem še kaj si zmisli pol zame ni vreden tak programček nič. Če je narejen za določene verzije resolucije ekranov katere podpira ta ista naprava potem bi po moje moralo delat. Zakaj pa drugi skini delajo sprve normalno.Ne mislim sedaj z samimi nastavitvami v skinu potem ko že prideš v samo navigacijo kot si mogoče stem razumel me.Pišem pa seveda za IGO tuš naprave.
Lp
 
22. jul 2007
13.036
1.427
113
123
mamomu lahko kaj poveš o dimka skinu 1.9 - o uporabi funkcije panic buton ter animate text, ker so zraven nekakšna opozorila ali jih uporabljaš?LPWWY
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Tega panic .... še nisem imel časa skapirati
frown-1.gif
In tudi ne animate text ( pri tem je opouorilo, da program lahko "trokira" )
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
kakšna pa je zdaj kaj pokritost Slovenije pri IGO? je že kaj boljše kot pred letom, ko je bila le 40%?
 
22. jul 2007
13.036
1.427
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
mamomu lahko kaj poveš o dimka skinu 1.9 - o uporabi funkcije panic buton ter animate text, ker so zraven nekakšna opozorila ali jih uporabljaš?LPWWY
kakor sem malo gledal mislim da to pride v kombinaciji z TMC-jemLPWWY
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Mi kdo zna povedati kje so custom poi ikone shranjene (tistih 50 al kolk jih je) in kako dodati notri še kako svojo? Za wi-fi odprte točke bi dodal svojo ikono notri.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Zanima me ali obstaja še kakšna druga bolj podrobna base mapa, kot ta ko jo imam "Basemap_2009.02_090407.fbl" velika 5.4 MB?
Namreč pri njej pogrešam, da niso vrisana vsa večja mesta držav in rek in pa sploh ne imena držav za cel svet.
Recimo, ko letim z letalom, bi rad spremljal nad katero državo letim oziroma katerim večjim mestom.
Ker ta mapa to ne kaže, oz. jst ne znam nastavit.
Garminov base map, pa ima to vse lepo vpisano in vrisano.
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme