Huawei P60 Pro - googlove aplikacije

Panter23

Pripravnik
8. jun 2009
38
1
8
Živjo.
Eno vprašanje za vse znalce.
Kakor vem, obstaja za huawei možnost, da preko Gboxa ali Gspace namestiš appe, ki jih huawei nima v svoji trgovini.
Malo sem gledal posnetke na YT in je en mojster naložil preko Gboxa tudi trgovino play in potem preko tega vse appe, ki se pač tam lahko namestijo. Je tu kak trik, da trgovina ne prikaže določenih appov, ker ni uradno podrt telefon ?
In kako je z ostalimi servisi, sinhronizacija koledarja, imenika, Family Link?
Kako je kaj z aplikacijami od naših bank?

Hvala za odgovore :)

LPK
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Jaz sem za aplikacije uporabil Aurora store, preko te aplikacije tudi posodabljam druge aplikacije. Je pa na đžalost tako, da se dostikrat zgodi, da kakšna zadeva po updejtu ne dela več :(

Banko imam pa NLB in huawei s tem nima nekih težav. Imam pa Mate 40 pro, pa je drugače telefon top šit :) Samo tole z androidom ga pa čedalje bolj je*e. Z vsako posodobitvijo telefona se mi zdi, da je slabše :(
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
Zadeva ne deluje tako tekoče kot bi želel, nekatere aplikacije imajo težave, en kolega mi je razlagal, da Google Maps dela, ampak da dosti nagaja...
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
pa je dejansko velika reazlika med Huawei in Honorji, nekak sem imel v glavi, da je v bistvu Honor rebrandan Huawei -sankcije?