HP Pro book 470 g3 nedelujoča tipkovnica

andrej71

Zelenc'
14. apr 2016
28
0
1
Živjo. Imam približno pol leta star hp pro book 470 g3. In zdaj mi že kakih 14 dni dela probleme tipkovnica. Veliko tipk ne dela, oz delajo in spet ne delajo. Na kako je potrebno pritisniti po 15 krat ali več da prime. Mi lahko kdo pove kaj bi to lahko bilo oz kako to urediti, popraviti. Hvala
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
V varnem načinu (safe mode) so tudi težave?

Če je star pol leta odnesi na uradni servis in uveljavljaj garancijo.
 

Wild

Pripravnik
5. okt 2011
203
0
16
Windows 7 prideš z tipko F8. drugače pa servis..
Mislim da nova tudi ni draga, smo imeli že 3 polite
smile-1.gif

Probaj še z zunanjo (USB) če deluje ok.
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
S temi HP so same težave, sem kupil enakega kot ti, ob prvem zagonu je crknil in sem ga nesel nazaj v trgovino, ter kupil Asusa, tako da me to sploh ne preseneča, nesi na servis v Trzin, nimaš druge, če ni bil polit, ti ga bodo popravili zastonj, če ne boš plačal.
 

andrej71

Zelenc'
14. apr 2016
28
0
1
Imam pa še eno vprašanje. Na tem rač. imam naložene win7 in office. Ima 256G SSD disk. Zanima me kako to da imam sedaj prostega samo še nekako 40 giga prostora. Nimam naloženih nobenih slik, filmov ali česa podobnega. In filing imam da se mi še ta razpoložljivi prostor skozi manjša. Verjetno win in off ne zasedeta toliko prostora. Nisem nek stručko v rač ampak se mi vseeno zdi čudno. A lahko kako sam ugotovim kaj mi še zaseda prostor? Oz ga sprostim. Hvala za pomoč, nasvete.
 

andrej71

Zelenc'
14. apr 2016
28
0
1
Čiščenje diska??? Ja a to windovsi ostanejo nedotaknjeni ali se tudi z njimi kaj dogaja? Katerih sistemskih stvari nej nebi brisal? Pojma nimam o takih stvareh in zato vse to sprašujem. Hvala za pomoč