Hp iPaq 614c

Sheky

Zelenc'
7. mar 2008
15
0
1
Zdravo

Pravkar sem kupil dlačnik Hp iPaq 614c, ki ima vgrajen aGps sprejemnik. Zanima me če garminova navigacija deluje na tem dlančniku?

lep pozdrav
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik Sheky pravi:
Zdravo

Pravkar sem kupil dlačnik Hp iPaq 614c, ki ima vgrajen aGps sprejemnik. Zanima me če garminova navigacija deluje na tem dlančniku?

lep pozdrav

Originalna najbrž le na Garminovem sprejemniku, "predelana" pa naj bi delala tudi na non-garmin GPS-ih. Malce pobrskaj, mislim da je bilo napisanega že nekaj na to temo.

Jernej
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Glede na to, da si pravkar kupil ta aparat, mi povej, če ima touch screen ali ne. Iz raznoraznih virov ne morem za sigurno razbrat ali ga ima ali ne.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Glede na to, da si pravkar kupil ta aparat, mi povej, če ima touch screen ali ne. Iz raznoraznih virov ne morem za sigurno razbrat ali ga ima ali ne.

Jaz sem ga imel nekaj dni na testu. No, uporabljal sem ga nekaj ur, potem sem ga pa lepo zložil nazaj v škatlo. Stvarca ima povsem spodoben zaslon na dotik kot prvo.

Nekako se mi je zdelo, da bi lahko upokojil QTEK S200, ampak me HP ni prepričal. Stvarca je sicer kar lepa, ampak proti S200 je skoraj enako debela, enako široka, je pa daljša za kakšen cm, pač zaradi numerične tipkovnice. Tipkovnica je sicer nekakšen mali čudež, ker se obnaša tudi kot smerna tipka (takole na hitro bi rekel, da deluje kot tipka "dol", če potegneš od tipke 5 proti 8-ki, "gor" če greš iz 5-ke v 2-jko, za levo in desno na podoben princip). Na žalost sem se navadil praktično vse delati na zaslonu in se mi tipkovnica zdi nepotrebna povečava telefona
wink-1.gif
.

Samo odzivanje telefona je nekako na nivoju S200, pričakoval sem bliskovito odpiranje aplikacij in menjavo oken, ampak to še zdaleč ni to. GPS sicer nisem preskušal ampak stvar najbrž dela bp, tako da tistim, ki imate sedaj numerični telefon brez TS kar priporočam.

Pa še nekaj me moti, palčko ima spravljeno levo spodaj, torej ravno obratno kot S200. Je pa kar konkretno krepelce
smile-1.gif
.

Jernej