Hotel Slavija, Beograd

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
Pozdravljeni,

Pozna kdo Hotel Slavijo v Beogradu oz. je že bival v njem. Cenovno je res ugoden. Na booking.com pa je kar nekaj kritik glede čistoče in dotrajanosti hotela. So pa pohvalili zajtrk. Zdaj mene dotrajanost ne moti toliko, imam pa rad čisto.

hvala za vaše odgovore
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Mi smo bili v njem. Sobe so različno ohranjene.. odvisno katero dobiš....Ni pa ravno poskrbljeno glede varnosti saj ti čistilka odpre katero koli sobo ji rečeš brez preverjanja :D

Zajtrk je OK.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Jaooo Slavija....2x sem šel samo za novo leto en folk notri pogledat......ma to sploh nebi smel biti hotel že 10 let.
Priporočam tega....cca. kilometer od Slavije proti Knez Mihajlova http://www.booking.com/hotel/r...lability_target, Hotel Park....bil že 4x tam...sicer ne v prenovljenem, ampak je bil že takrat čist, zgleda da so ga sedaj pa še prenovili. Zajtrk tudi tukaj OK...ni da ni.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Matic78 pravi:
Pozdravljeni,

Pozna kdo Hotel Slavijo v Beogradu oz. je že bival v njem. Cenovno je res ugoden. Na booking.com pa je kar nekaj kritik glede čistoče in dotrajanosti hotela. So pa pohvalili zajtrk. Zdaj mene dotrajanost ne moti toliko, imam pa rad čisto.

hvala za vaše odgovore

za prespat sicer je...ampak jaz nebi šel še 1x v njega...precej umazano, dotrajano, v dvigalu za 8 imaš listek da gredo noter samo 4 ljudje. Iz pipe teče rjava voda, preden se cevi ne prepucajo, zajtrk je pa tudi bolj tak...v glavnem ce bos noter samo spal, pa bos hodo okoli cele dneve...potem vzami, ce pa te mottijo hitro kake stvari potem pa raje izberi kaksno verigo za nekaj vec cvenka
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Sem bil v Hotel Europa - totalno v centru, vse fancy, top shit postrežba.

http://www.hotelevropa.rs/suites-and-rooms.php

So preuredili zdaj apartmaje v manjše (še vedno zelo lepe) sobe. Sicer sem šel poslovno, ampak cena ni bila visoka za to kar si dobil. 130 EUR na noč.


Naslednjič sem moral it za več noči, tako da je bil cenejši hotel v igri - Hotel Best Western (nisem jaz izbral, na netu deluje bolje :s) . (10km od centra). 90 EUR/noč. Mnja. Slab luft v sobah, po vlagi. Če zračiš, pride 50 komarjev notri, če imaš klimo se prehladiš. Lahko pa da so druge sobe lepše. Nisem bil preveč navdušen.
 
Nazadnje urejeno:

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Jaz vedno vzamem Hotel Royal na ulici Kralja Petra. Zadeva je čisot v mestu; 5 minut od une ulice za šetanje. Parking ob ulici je bolj tako, ampak se tudi najde. Ker listkajo, je tudi zastonj
wink-1.gif
 

veracoche

Pripravnik
15. nov 2012
97
43
18
V Slavijo smo ga žurali dan po novem letu. Glede na takratni žur si nikakor ne želim tam spati. Tudi boljšo lokacijo se da dobiti v Beogradu. Spredaj pa je še krožišče, kjer nihče ne ve, kako se tam voziti. Bratranec je rekel, da gre tja samo še s tankom
cool-1.gif