Hostel, penzion v Beogradu in Novem Sadu?

sad

Guru
24. avg 2007
20.887
9.552
113
Ima kdo kakšne dobre izkušnje? Pogoj: parkirišče za avto in pa soba za 3 osebe s kopalnico.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
mi smo bili pred leti na Eurobasketu v enem fajnem hostlu. . . bom se probal tekom dneva spomnit kako se kliče.
kadar sem pa službeno dol, pa ne prašam koliko hotel stane/ posledično spim kjer pač dol ležem
grin1.gif
nazadnje sem bil tu: http://www.gh-forest.com/Srpski/home_serbia_flash.html
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.573
8
38
zdaj sem v bg zemunu v enem obnovljenen solidnem hotelu cena 70€ na noč brez zajtrka .Zajtrk imaš na ulici ven iz hotela čevape pico itd Tudi parkirišče ima .
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
V BG direkno na sredini Knez Mihajlova....hostel 360 stopinj (po-googli), parkirna hiša je pač 3min peš stran...24 ur cca. 20 eur. Pa hostel je zelo urejen in tip top.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
V BG maš BG City hotel - hostel super eden izmed najboljših, je pa takoj nasprot želežniške, če še kdaj v BG potem ziher grem tja, hrana odlična nove kopalnice, postelje vesoljske pa kar je najbolj važno mir za spanje, ki ga v Slaviji nisem doživel.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Jaz sem bil v Novem Sadu v hotelu Sajam , ampak so bile sobe za 2. Parking, WI-FI spodaj pri recepciji, izi dostopen.

Nekje se mi valja še zemljevid mesta, ti ga lahko posodim.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.887
9.552
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Nekje se mi valja še zemljevid mesta, ti ga lahko posodim.
Hvala za ponudbo, vendar že imam.
A lahko še kdo predlaga kaj pogledat. Novi Sad center mesta, Petrovaradinska tvrđava, Beograd Kalemegdan, Knjez Mihajlova, grob Tita
smile-1.gif
, kaj še? Šoping centri me ne zanimajo, muzeji tudi ne ravno.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Ada ciganlija obavezno potem izlet na Teletoranj, Andriæev most potem, Škoda k te ne zanimajo muzeji so eni najlepših dol. Potem se splača fajn nažret sam ne na Savi in ne na Donavi pa obvezno pij rakiju da ne fašeš gujavice od mesa.
Potem kaka klubska scena je v BG zelo razvita, če te zanima kam je šel denar iz Slovenije si lahko greš ogledat še Rumu. Obvezno sprehod skozi Novi Sad, ki je za mene mesto 200 let v času nazaj tok lepo in urejeno park je noro let, drugače si lahko še greš pogledat Sremski Karlovac nekje vmes med NS in BG. Meni osebno druga top destinacija za življenje bi bila NS, to moraš doživet da lahko govoriš. Uživaj.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Mi smo bli v hotelu Slavija, samo stari del hotela, ne novi.

Pocen je bilo takrat, okol 20eur po osebi. Strogi center mesta, pri hramu Sv. Save.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Ma sej je Slavija poceni sam tam ni nikoli mira naspat se je skoraj mission imposible če upoštevaš da Beograd nikad ne spava
smile-1.gif
onda beži od slavije sicer Slavija je znana po tem da je to destinacija za Slovenske turiste.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Hvala za ponudbo, vendar že imam.
A lahko še kdo predlaga kaj pogledat. Novi Sad center mesta, Petrovaradinska tvrđava, Beograd Kalemegdan, Knjez Mihajlova, grob Tita
smile-1.gif
, kaj še? Šoping centri me ne zanimajo, muzeji tudi ne ravno.

reci kaj te tocno zanima.
Drugace kot ti je ze nekdo reko idi na Avalo, gres gor na stolp mas prekrasenr azgled. Tam imas tudi super restavracijo z domaco hrano - priporocam.
Poglej si tudi Marakano, lahko gres usput do Cece, ki je v hisnem priporu :D
Kalemegdan si poglej - do tja te odpelje Knez Mihajlova, tam mas potem tudi zivalski vrt.

Vcasih je bla zanimiva za zvecer pogledat ti. "sillicon valley", lani je ze blo bolj bogo. Ce pa bos reko kaj te zanima od night life, ti bom znal kaj vec priporocat
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Jest tudi ponavadi prespim v Forestu... cena j bla 60 eur za sobo,.... fajn hotelcek