Hinavščina in pokvarjenost portala 24ur

tomi

Guru
1. sep 2007
18.312
9.656
113
40
MB
fantje, isto kot je blo med covidom z zdravniki je z "novinarji"

vsi so kruhoborci ki delajo tak kot jim plačnik reče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.616
5.802
113
Iz besedila člankov sem pričakoval 5 m visok val kot na Havajih, a v posnetku je kaj ? En valček.


In ladja v posnetku ni lokalni trajekt.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
777
893
93

Tip je prišel do volišča z Lado Nivo, kar ga očitno naredi povezanega z Rusi (pred tem so bili AfD baje nacisti:valjamse:), kot pravijo MSM. To je že pomilovanja vredno, kakšne debilizme se ti MSM bedaki spomnijo.:valjamse::bonk:

Glede na to logiko, se pazite vsi, ki vozite VW, glede na začetke in zgodovino znamke :valjamse:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.624
6.023
113

Tip je prišel do volišča z Lado Nivo, kar ga očitno naredi povezanega z Rusi (pred tem so bili AfD baje nacisti:valjamse:), kot pravijo MSM. To je že pomilovanja vredno, kakšne debilizme se ti MSM bedaki spomnijo.:valjamse::bonk:

Glede na to logiko, se pazite vsi, ki vozite VW, glede na začetke in zgodovino znamke :valjamse:

Bralno razumevanje?

Kot je v enem od intervjujev dejal Höcke, bi bila prav Moskva njegova prva destinacija, če bi kdaj v prihodnosti postal nemški kancler.

Saj ni nobena skrivnost, da je skrajno desni častijo putina in rusijio. Tradicionalna država, kjer se zatira LGBTjevce, muslimane, veliki vodja z trdo roko, temelj družbe je družina...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.870
3.802
113
Bralno razumevanje?

Kot je v enem od intervjujev dejal Höcke, bi bila prav Moskva njegova prva destinacija, če bi kdaj v prihodnosti postal nemški kancler.

Saj ni nobena skrivnost, da je skrajno desni častijo putina in rusijio. Tradicionalna država, kjer se zatira LGBTjevce, muslimane, veliki vodja z trdo roko, temelj družbe je družina...
Čaki čaki.
Naši kumunisti pa tudi slavijo Rusijo, kaj je sedaj to???
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.624
6.023
113
Čaki čaki.
Naši kumunisti pa tudi slavijo Rusijo, kaj je sedaj to???

Popolnoma enostavno, moj otrok: Sovjeto-nostslgija.

Saj vem. Zelo proti Janši, potem pa ti isti hvalijo ruski režim. IRL poznam takega.

Če hočeš se več mindfuckov, poglej na parado ponosa, kjer boš gotovo našel kakšno rdečo zvezdo ali majico z chegevaro ali palestinsko zastavo. Ali pa kako v centru Ljubljane buržuazija iz 1/2 milijona vrednih stanovanj voli levico.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.312
9.656
113
40
MB
Popolnoma enostavno, moj otrok: Sovjeto-nostslgija.

Saj vem. Zelo proti Janši, potem pa ti isti hvalijo ruski režim. IRL poznam takega.

Če hočeš se več mindfuckov, poglej na parado ponosa, kjer boš gotovo našel kakšno rdečo zvezdo ali majico z chegevaro ali palestinsko zastavo. Ali pa kako v centru Ljubljane buržuazija iz 1/2 milijona vrednih stanovanj voli levico.
pa dobro, sej naši levičarji so levičarji samo doma, že od nekdaj. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.411
2.720
113
v lokalni ostariji
Bralno razumevanje?

Kot je v enem od intervjujev dejal Höcke, bi bila prav Moskva njegova prva destinacija, če bi kdaj v prihodnosti postal nemški kancler.

Saj ni nobena skrivnost, da je skrajno desni častijo putina in rusijio. Tradicionalna država, kjer se zatira LGBTjevce, muslimane, veliki vodja z trdo roko, temelj družbe je družina...
Skrajni desni naj bi častili ukrajino, Izrael... A zdaj je to po potrebi? Enkrat ukrajina enkrat Rusi?