HERE for Android

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Do sedaj sem prišel s temi polizdelki še povsod od avstrije do nemčije.

Z garminom pred 5 leti sem imel pa še po sloveniji težave z iskanjem naslovov.

Here, bi moral sygic malo bolj prekopirat in tole zamujanje poštimat, katero mi že na drugem telefonu tako dela.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kak ne dela, če meni vse dela bp?
Očitno je od naprave do naprave odvisno, kako se sam navigacijski program obnaša.

Za vsakodnevno navigiranje je še pa vedno prava rešitev nakup navigacije in ne ti polizdelki iz google play.
Ma po avtocestah in po mestu je here navigacija top, ne vem zakaj bi bilo potrebno kupovati katero drugo. Sem pa imel zdaj nekaj slabših izkušenj ko sem se vozil po starih cestah. Naprimer iz maribora bi on mene do slovenj gradca vodil skozi trbonje do pameč, namesto skozi dravograda. Po hrvaški me je vodil po taki cesti, da sem se bil primoran obrnit ko sem šal po tam kjer je predlagal Here, table so pa kazale drugače. Če bi dal da vozi po avtocesti ni problema, vodi tako kot treba, vse ok.
Sem pa tako malo testiral kako je v primerjavi z Google maps in me je malo razočaral glede tega.
Ne govorim o nobeni vsakodnevni navigaciji, potrebujem jo mogoče 2 ali 3x na leto, sem pa zdaj malo potestiral ob normalni vožnji da vidim kako se obnese.
 
Nazadnje urejeno:

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
V avtu original navigacija s Here nič ne zamuja, na telefonu so pa zamude. Opažam pa tudi sam, da je kategorizacija cest bolj tako, včasih res pelje bolj čudno, ampak do cilja pa vedno pripelje :)

Da ni to odvisno bolj od telefona in GPS sprejemnika v njem ? Za back up imam en nizkocenovni Alcatel + iGo > žalost! Na 6P pa bp ...
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Kar se zamujanja tiče jaz nisem opazil, da bi zadeva zamujala več kot Google Maps ali Sygic. Omejitev pokaže spremenjeno v roku 0,5-1s recimo, več sigurno ne. Telefon iPhone 6S.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj te vsaka navigacija pripelje do cilja, le nekatere imajo več porodnih krčev kot druge
wink-1.gif


Tukaj imate naslov za Here app in jim lahko pišete kaj vam ne ustreza oziroma kaj vam manjka in da bi dodali: appsupport@here.com oziroma beta@here.com
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Danes je izšla posodobitev za Android.

Po novem:
- je ikonca črne barve in ne več modre
- se aplikacija imenuj HERE WeGo in ne več samo HERE
- aplikacija vsebuje oglase (spam!)
- aplikacija ni več fullscreen, ampak imaš omrežje in status baterijo non stop prikazan
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Prejšnja verzija, se mi je resetirala ko bi moralo v način za navigacijo preklopit.

Tale sedaj spet dela
cheer.gif
Spama pa nisem videl v tej minuti, ko se igram.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Danes je izšla posodobitev za Android.

Po novem:
- je ikonca črne barve in ne več modre
- se aplikacija imenuj HERE WeGo in ne več samo HERE
- aplikacija vsebuje oglase (spam!)
- aplikacija ni več fullscreen, ampak imaš omrežje in status baterijo non stop prikazan

Slovenskega menija še pa vedno nima
ne-ne-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Saj te vsaka navigacija pripelje do cilja, le nekatere imajo več porodnih krčev kot druge
wink-1.gif

Pripelje te vsaka, samo pri nekaterih rabiš helikopter namesto avta
evil.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Here se mi zdi dobra navigacija tudi za kolesarje.
Vsaj men je pred kratkim po hrvaški zelo prov prišla. Imaš izbiro, da te vodi s kolesom. Samo ne moreš pa izbrat ali imaš cestno ali gorsko kolo. Tako me je po enem obvozu vodilo čez makadam.
Na Sljemenu pa ima tudi nekaj gozdnih poti, ki jih na google maps ni.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
Ksz

Novi update za karto Slovenije (najbrž tudi za ostale države v regiji).
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Eno vprašanje -- HERE mi je do predkratkim kazal hišne številke - od zadnje posodobitve pa so številke vidne samo ko kliknem na posamično zgradbo. Je kdo našel kakšno nastavitev, ki bi to povrnila?
 

neo5468

Pripravnik
17. maj 2016
73
0
6
Na iTunes so uporabniki sporočili da so z zadnjim updateom dodali "Lane guidance", torej prikazovanje na kerem pasu moraš biti. A lahko nekdo ki ima iPhone sproba če deluje?
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Z naslednjo posodobitvijo je ta možnost spet na voljo
aplauz.gif


Sem pa (prej) opazil, da npr. v Avstriji je kazalo številke, čez mejo v Sloveniji pa ne :/