hčeri za darilo mp4 predvajalnik (kateri)

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
hčerka 12 let si za novo leto želi mp3-mp4 predvajalnik

danes sem šel mal okol po trgovinah ampak mi pr teh zadevah ni kaj dost jasno v bigbangu mi je padel v oči en Philips z 2gb spomina 75eur, ampak vem da se te robe da dobit tud cenej in da jih je kokr kokr hočeš (firm)zato me zanima če kdo ve kaj več o tem katerega naj kupim (da nebo čisto neuporaben plastik-fantastik)

v rangu okoli 60 eur z 2gb spomina

lp
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Da ne bo plastik fantastik rang je pa 60€... To NE gre skupaj. Kupi karkoli ni cudna kitajska firma, ce imas pa vec denarja pa iPoda. Philips je v redu. LP
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
ja sej vem najbrž bom kr tistega Philipsa kupil se mi je zdel še najbolj kompakten

neboš verjel tud za 40eur jih dobiš pa prodajalci jih zelo hvalijo
hysterical-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
ja sej vem najbrž bom kr tistega Philipsa kupil se mi je zdel še najbolj kompakten

Bolje bo ce kupis kar bo njej vsec,kakor da se tebi zdi fajn kompakten,ce je za podoben dnar ipod,potem nebos zgresu z nakupom.Pa punce imajo rade roza in podobne barve,ona nebo gledala kompaktnost,ampak lepoto.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Rajš ji daj € pa naj si sama kupi ali vsaj izbere...ti boš zelo verjetno udaril mimo, tamala pa bo tako razočarana kot una bejba na YouTubu ki je dobila nov avto - napačne barve
tongue-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Predlagam ti, da jo vzameš s sabo in naj se ona odloči, ti pa sam potegneš kartico na blagajni
priden.gif