GPS - android

markopo

Pripravnik
3. feb 2010
91
1
6
Katere GPS najbolj priporočate za android sistem (Tattoo) - predvsem, da je dobro pokrita karta SLO in EX YU držav.
Sam sem inštaliral Sycig - kjer je pokritost Slovenije 68%, Hrvaške pa 48%. iGO ne podpira resolucije za HTC Tattoo

Obstaja mogoče kakšen program/konventer kjer bi lahko mape od npr. iGO pretvoril v podpirajoče za Sycig?

Hvala za odgovore
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.327
5.610
113
ni sycig ampak sygic
pokritost je dovolj dobra za normalno uporabo. če te v ulico pripelje je dovolj. itak pa tudi ostali z večjo pokritostjo nimajo vseh hišnih številk pravilno razporejenih.

drugače pa igo na tattoo-ju dela. samo moreš met rootanega
 

sg1

Pripravnik
12. jan 2010
111
0
16
Lj
Ja zelo fajn če te na Dunajsko pripelje, če si pa v Centru, za Bežigradom ali pa v Črnučah je pa res vseeno
smile-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.599
705
113
Citat:
Uporabnik markopo pravi:
iGO ne podpira resolucije za HTC Tattoo

naj bi delalo
Citat:
*-******************-*
I modified the original data file to make it work on 320x240 screen.
It works but not perfect, hope you guys can improve it.

just download and replace the data.gro in your android under /data/data/com.nav...

http://www.megaupload.com/?d=E3XTPQRL
*--------------------*

*Modified the data.gro to make it work for both 240x320 and 320x240.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik sg1 pravi:
Ja zelo fajn če te na Dunajsko pripelje, če si pa v Centru, za Bežigradom ali pa v Črnučah je pa res vseeno
smile-1.gif

Jaz sem danes stlačil gor sygic in najde tudi hišne številke, vsaj tam kjer sem testiral. Če najde hišno št. v Trebnjem in recimo na Verovškovi v LJ, potem se ne bojim, da ne bo našel tudi na Dunajski
wink-1.gif
Po mojem bo kvečjem problem v kakšnih "o [censored] kje jst žvim" krajih, tam se pa itak vse navigacije dokaj slabo odrežejo.
 

zval

Pripravnik
19. avg 2007
88
0
6
70
Slovenska Bistrica
Na Motorolo Milestone sem dal Navigon, karte naj bi bile Q1 2010, ker pa sem na Garmina navajen, mi je vse čudno.
Bom še malo v praksi stestiral da vidim kako in kam vodi...

LPZ
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Citat:
Uporabnik markopo pravi:
iGO ne podpira resolucije za HTC Tattoo

naj bi delalo
Citat:
*-******************-*
I modified the original data file to make it work on 320x240 screen.
It works but not perfect, hope you guys can improve it.

just download and replace the data.gro in your android under /data/data/com.nav...

http://www.megaupload.com/?d=E3XTPQRL
*--------------------*

*Modified the data.gro to make it work for both 240x320 and 320x240.


To lahko naredis le, ce imas "root-an" telefon ... in s tem izgubis garancijo ...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Citat:
Uporabnik sg1 pravi:
Ja zelo fajn če te na Dunajsko pripelje, če si pa v Centru, za Bežigradom ali pa v Črnučah je pa res vseeno
smile-1.gif

Jaz sem danes stlačil gor sygic in najde tudi hišne številke, vsaj tam kjer sem testiral. Če najde hišno št. v Trebnjem in recimo na Verovškovi v LJ, potem se ne bojim, da ne bo našel tudi na Dunajski
wink-1.gif
Po mojem bo kvečjem problem v kakšnih "o [censored] kje jst žvim" krajih, tam se pa itak vse navigacije dokaj slabo odrežejo.

pa dolenjska cesta po št. 250 je tut problem:(
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Pozdrav.

Mene pa zanima, katero navigacijo lahk tlele gor stlačm. Mam pa samsung i5700 galaxy. A je možno od Garmina XT gor naložt. Hvala za odgovore.

lp
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Ne, ne moreš met garmina, ker ga ni za Android (še).
Jaz imam iGOta, je pa dober še Sygic. Za kaj druga pa naj ti še kdo drug kaj napiše.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Ne, ne moreš met garmina, ker ga ni za Android (še).
Jaz imam iGOta, je pa dober še Sygic. Za kaj druga pa naj ti še kdo drug kaj napiše.

A obstaja kje kakšna stran, kjer se da videt kateri novi updejti so na voljo za Samsung Galaxy Spica, od posodobitve androida 1.5 na 2.1, pa kdaj bo na voljo Garmin xt zanj in podobno.

Hvala