Govor v telefon, zvok na BT zvočnik - kot walkie talkie

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Mati je v eurospinu ob določenem znesku nakupa dobila en majhen BT zvočnik. Valjda ona nima pojma, kaj je to.
Preizkusil sem ga, lepo se poveže s telefonom in tudi dela kar solidno glasba s telefona na njem, glede na to da ima moč 3W.
Pa mi je prišlo na misel, da bi zvočnik postavil v spodnji štuk, kjer je pes, da ko začne lajati, da ga pokličem po telefonu in se sliši na BT zvočniku. Zdaj imam eno kamero, ki to omogoča, ampak je zvočnik v njej bogi, tako da samo hrešči in potem pes še bolj laja zaradi čudnih zvokov.

Kako torej nastaviti telefon - najbrž rabim kakšno aplikacijo - da nekaj povem v telefon, to pa se sliši na BT zvočniku? Nekako v stilu walkie talkie. Imam telefon Samsung S22.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
v google play napiši walkie talkie? lahko pa se posnameš in potem vedno predvajaš isti posnetek?
ali pa greš dol do pesa pa se malo razmigaš:evil:
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Sprobal sem kakšnih 5 aplikacij, ki so namenjene prav temu, ampak s tem zvočnikom ne delujejo. Glasba iz telefona pa se normalno predvaja na zvočniku.
Aplikacije lepo delujejo tudi v avtu, če se povežem na BT avtoradio. Sumim, da tale zvočnik pač ne omogoča tega, da bi telefon uporabil kot mikrofon in zvok predvajal na zvočniku. Sicer pa za 1€ niti ne moreš pričakovati veliko. Da pa zvočnik ne bo šel v nič, se bo res najbolje posneti in to potem predvajati :valjamse:
 

Priponke

  • speaker-bluetooth-1-euro-da-Eurospin.jpg
    speaker-bluetooth-1-euro-da-Eurospin.jpg
    93,6 KB · Ogledi: 16