google/gmail

hdx

Guru
1. jun 2011
1.433
2.110
113
Hčerki želim na tablici registrirati google/gmail in vedno zahteva tel. številko. A obstaja kakšen bypass? Sem poskusil svojo in ženino številko, pa sva jo očitno prevečkrat uporabila.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.134
5.987
113
Načeloma vsako številko lahko uporabiš štirikrat. Lahko uporabiš tudi stacionarno številko in klic.

Številko po registraciji lahko umakneš iz računa.


Je pa vseeno dobro nastaviti dodaten mail ali telefon za obnovitev računa, sicer imaš lahko težave, če ji ukradejo račun / geslo.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.433
2.110
113
To bi imela zaradi igric na androidu, da lahko shranjuje stopnje. Vse igre zahtevajo google/facebook račun. Poskusil sem facebook, ampak takoj onemogočijo račun in zahtevajo sliko in tel. št. FBju pa številke ne dam.

Sem odstranil tel. št v google računu, ampak še vedno napiše da je prevečkrat uporabljena.

Sem poskusil smspool.net pa so vse št. uporabljene :) Pismo enih komplikacij za en google račun
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.433
2.110
113
Ko enkrat uporabiš številko je v bazi za vedno očitno. Sem zbrisal tel. št. iz googla, ampak še vedno ne pusti nove registracije. Mi je uspelo preko smspool.net dobiti številko, ki še ni uporabljena.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.899
132
63
Ko enkrat uporabiš številko je v bazi za vedno očitno. Sem zbrisal tel. št. iz googla, ampak še vedno ne pusti nove registracije. Mi je uspelo preko smspool.net dobiti številko, ki še ni uporabljena.
Tukaj imaš link za ustvaritev google računa, velja pa, dokler otrok ni star 13 let. Pač vpišeš lažen datum rojstva. Na koncu seveda zahteva tudi potrditev skrbnika, kar lahko potrdiš ali s telefonsko ali s svojim gmail naslovom.