GLS pošta

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
V Nemčiji sem naročil paket na nemški naslov, zdej pa sledim paketu, kje se je pa ustavilo pri napisu " skladiščenje,ni pravi naslov" in to v kraju , 20km od mojega nemškega naslova.Gre se za Cheaper& More, pošta je GLS, nikoli še problema, sem pa tudi prav napisal.
sprasujem se.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Piši na SLO GLS bodo oni uredili, pošlji jim sledilno številko in še 1x naslov.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz vedno pošiljam na naslov in tudi ime mojih prijateljev v .de, sicer znajo natančni nemci kaj zakomplicirati.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Piši na SLO GLS bodo oni uredili, pošlji jim sledilno številko in še 1x naslov.


So mi odgovorili, da ne morejo posredovat v Nemčiji, se moram na pošiljatelja obrnit.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Kaka bedarija, kaj ne ponujajo več storitve prevzema na želeni lokaciji in dostave v SLO? Jim pač to reči, da naj prevzamejo v lastnem skladišču pa dostavijo tebi, al pa reči da boš DPD poslal
wink-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Ja, zdej sem poslal še enkrat naslov na nemški GLS in čakam odgovor. Ne razumem, pa to nisem prvič pošiljal na C&M, je bilo v redu, tudi na angleški naslov.
No, tole mi je poslal nemec.

Sehr geehrte Damen und Herren,

um die Sendung Zustellen zu können, benötigen wir eine Vollständige Adresse. Da dies nicht auf dem Paket vorhanden ist kann der Zusteller auch nicht Zustellen. Bitte lassen Sie uns die Korrekte Adresse zukommen damit wir Ihre Sendung in Zustellung geben können.

ALLGEMEINE INFO: Bitte lassen Sie vorangegangenen Schriftverkehr und Anhänge angefügt, da nur so eine reibungslose Bearbeitung möglich ist. Danke!


Mit freundlichen Grüßen

Customer Service

General Logistics Systems
Germany GmbH & Co. OHG
Distribution Center 89
Welserstr. 10
86368 Gersthofen
Germany
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Verjetno Nemec, ki je pošiljal ni pravilno oz. ni v celoti napisal tvojega C&M naslova... Pošlji temu iz nemškega GLS-a še enkrat tvoj pravilen in celoten C&M naslov.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Saj sem, zdej pa čakam odgovor. Hvala , toliko za danes in lep večer sodelujočim.