Giro 2019

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
ja, tole s pivom neb bila slaba, drugače pa so lahko vsakih 5 km postaje pa si naj tam vzamejo, komu je sila, ali? ne potrebno se je s superbom zraven silit.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
V spremljevalnem avtu je še mehanik in podobno, tko da..... Je pa res zanimivo spremljat to karavano, pa naj gre za dirko po Sloveniji, al pa Giro, al pa Tour. Kok ene logistike je to, ena ekipa sam jogije voz po hotelih, pa razkužuje sobe, vsaka ekipa ma svojo kuhinjo in podobno.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
V vsakem primeru se je ravno včeraj pokazala razlika med vrhunskimi ekipami in TJV.

Je en lepo napisal na redditu - that's my Rabobank... So znani po takih neumnostih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
So bli pomoje kr usojeni en drugmu in se skupaj učijo. Zmaga na Giru bi bla preporod. Tud Sky ni bil takoj suveren. Rogla je narejen za velike stvari. 100% fokusiran na eno samo stvar... Zmago. "Skočil bi še stokrat, če bi bilo potrebno, ker se je tako odločil." Citat od Lore. Verjamem, da Rogla še ni rekel zadnje.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Da ima noge za tri tedne je pokazal na TdF. Jaz bi rekel da manjka pomocnik, dva za gore. Ker Roglic nima pospesevanja v nogah v klanec. Je pa dober v drzanju hitrosti. Pred naslednjimi dnevi pa je nemogoce napovedat karkoli.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Lohk se sam napove, da bodo boji še težki. Vsi, ki kolesarstvo spremljamo že leta, to vemo. Seveda povprečen Slovencelj misli, da bo Rogla kar vse nažgal za šalo.
In pol slišim komentarje, da se je usral, po dnevu, kot je bil v nedeljo, da je konec in podobne blesarije, dec je pa v prednosti in mu kljub težavam nikakor niso mogli spizdit na več kot 40 sek. Nibali se dobro zaveda, da bi ga Rogla ujel, če ne bi padel.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Saeed

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
kalbo a se meni samo zdi ali je lani na TDF naveza z Kruisvickom al kako se un piše res dobro delovala. Zdi se mi, da so uporabljali taktiko, kot jo letos Movistrar in BM na Rogliču.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Ja Rogla in Stivi dobr funkcionirata skupi, sam žal sta oba kapetana na dveh največjih grand tourih. Tko je. De plus in Gesing pač manjkata zarad višje sile. Se vsi še učijo in verjemi, da tale dec nikol več ne bo šel scat na tak način.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Vsaka dirka je zgodba zase in na 3 tedenski dirki je toliko drugih dejavnikov, da se ista taktika lahko na eni dirki obnese odlično, na drugi pa je katastrofa. Za lansko taktiko s toura bi lahko rekel, da nazadnje niti ni bila taka katastrofa, kot bi sicer bila, če Roglič ne bi bil Roglič.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Če bo koliko toliko normalno, bo še hecno, čeprav mam občutek, da gre lahko Roglič hitreje, če bo nujno, ni pa tip kot Landa Meana, ki dvajsetkrat v en klanec skoči in jih ubija.
Pri njegovem izrazu na obrazu težko vidiš kdaj je na limitu. Zanimivo je bilo v soboto, ko je Nibali izrazito nakazal svojem pomagaču z besedo “meno” ko je šlo malo v vijolčno, pa sem mel občutek, da bi ga takrat lahko stisnil, sam bi Rogla sebe izčrpal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
No, ti se pokakaš za volanom tegale avta, grem glavo stavit. Pa Rogla bi gladko padel ob tvoji lepljivi flaši. Nardil so napako, ja, definitivno pa to niso šalabajzarji.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Nima smisla pogrevat tegale scanja, bilo je kar je bilo, lahko bi bilo tudi kaj tretjega, to je del biciklizma. Razen za 24kur, siol in njihove konzumente, da lahko iz enega nedogodka delajo zgodbe in škandale. Kaj bi pisali šele v začetku devetdesetih ko so ekipe dobile fiat crome in kasneje maree in je vsaka druga počakala med etapo. Verjetno so šli jokat samemu đaniju agneliju.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
No Marea 2,4 JTD je bla traktor in tist ni crkovalo, pa Crome tud ne, Tempre pa.

Mimgrede, sem mel Mareo, ki jo je prej uporabljala ekipa Krke telekoma. Zadnji odbijač sfrezan od gum, pač je blo modelom dolgčas na treningu hitrosti :) , pa na desni strani se je točno videlo, kje je serviser ven molel in popravljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Kaj, a da je treba it scat? Lohk bi tud avto crknu, lohk bi se zaletel, lohk bi.....Na taki dirki se vedno kej zgodi, vedno. Lohk je zdej bit pameten. A tega, da je pa Movistar nabil tempo, da bi onemogočil priključek pa noben ne omeni? Dokaz, da so že mal frustrirani, ko vidjo, da je Rogla sam, pa da še vedno zgleda zelo močan.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Angležarja na eurosportu že spletkarta, kako se je prekuru in pa da je zarad tega padu