gibanje cen stanovanj v prihodnosti

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ah, prenovili so 35 let staro bajto...

Če bi se našel nek heroj, ki bi jih šel zato, ker niso raje podrli tiste podrtije prej, glasno poslati nekam v živo, bi mu lahko skupaj zbrali za položnico...
Ob vsej ihti si falil resnicen pomen oglasa.

Nihce ni prenovil 35 let stare bajte. Prodajajo bajto v originalnem stanju, nekdo pa je pripravil renderje kako bi izgledalo ce bi kdo res prenovil. Ceno pa so postavili kot da je nekdo zares prenovil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in tomi
27. jan 2022
4.707
1.676
113
Ob vsej ihti si falil resnicen pomen oglasa.

Nihce ni prenovil 35 let stare bajte. Prodajajo bajto v originalnem stanju, nekdo pa je pripravil renderje kako bi izgledalo ce bi kdo res prenovil. Ceno pa so postavili kot da je nekdo zares prenovil.
Tudi ti si falil ;) Leta 1988 zgrajeno hišo so leta 2016 prenovili, zraven pa ponujajo še renderje, kako bi hiša morala zgledat po njihovem mnenju.

Pa ko mi en profi v oglas napiše "v Razvanjah" mi je vse jasno.

Pa še to: POGOJ PRODAJE: Pogoj lastnika nepremičnine je, da kupec v primeru realizacije prodaje/nakupa nepremičnine, povrne prodajalcu strošek agencijske provizije v višini 2 % od pogodbeno dogovorjene prodajne vrednosti nepremičnine + DDV.

Najbolj pokvarjen način zavajanja! Napiši ceno z vključenimi 2%+22%DDV in basta. Kupca zanima koliko mora na lotu zadet!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Zanimiva je ta ekskluzivna hiša na top lokaciji, pa do nje niti dovoza nimaš :valjamse: Ni čudno, da se že kakšno leto ali dve prodaja.

Ena s tlorisa:
1710701356873.png


 
27. jan 2022
4.707
1.676
113
To prebereš in rečeš NE HVALA:
Leto pričetka gradnje: 1966 (nezaključena 3.gradbena faza).
V letu 2005 nadaljevanje in zaključek gradnje leta 2007 (nova streha, vse instalacije, izolacija, vrata, 2 slojna pvc okna s komarniki in roletami, talne obloge in stavbno pohištvo, terasa),
2010 prizidek (vetrolov s predsobo in shrambo vrtnega orodja),
2015 toplotna črpalka,
2018 Generalna adaptacija in obnova (obnova elektro in vodovodne instalacije, obnovljeni parketi, nova kuhinja, novi žlebovi, nova greznica, beljenje celotne hiše, izolacija (Zahod)),
2021 nova regulacija toplotne črpalke.
Hiša je redno vzdrževana, negovana ter v izredno dobrem stanju.

Površina hiše:
Bruto: 233 m2 (Gurs)
Neto: 160 m2 (Gurs)

Dejanska kvadratura hiše je v realnosti večja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Jaz sem videl zadevo ki jo je citiral "In kaj pomeni OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE PREUREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV?" in se odzval na vse skupaj

Mam pa bolj slab net tule kjer sem in mi forum tkole malo napol prikazuje in niti ne scrollam gor....zato nisem opazil originalnega sporocila
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
To prebereš in rečeš NE HVALA:
Leto pričetka gradnje: 1966 (nezaključena 3.gradbena faza).
V letu 2005 nadaljevanje in zaključek gradnje leta 2007 (nova streha, vse instalacije, izolacija, vrata, 2 slojna pvc okna s komarniki in roletami, talne obloge in stavbno pohištvo, terasa),
2010 prizidek (vetrolov s predsobo in shrambo vrtnega orodja),
2015 toplotna črpalka,
2018 Generalna adaptacija in obnova (obnova elektro in vodovodne instalacije, obnovljeni parketi, nova kuhinja, novi žlebovi, nova greznica, beljenje celotne hiše, izolacija (Zahod)),
2021 nova regulacija toplotne črpalke.
Hiša je redno vzdrževana, negovana ter v izredno dobrem stanju.

Površina hiše:
Bruto: 233 m2 (Gurs)
Neto: 160 m2 (Gurs)

Dejanska kvadratura hiše je v realnosti večja.
Frankenstein gradnja
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

tony

Guru
23. jul 2007
9.357
1.350
113
To je delal še eden, ki je zaljubljen v stare cegle... Saj mu ne gre zameriti, to je nacionalni šport.