GARMIN Navigacije - Wiki by Popotnik

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
ksz...

na 2405 po resetu ne prikazuje vec JCV...nisem se raziskoval...je kje kaka fora?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
bom podrobneje se posvetil...ce ne pa ponovni C/P datoteke...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Dobil sem nek prastar Garmin Street pilot 2610 in me zanima ali lahko preko USBja pogledam naloženo vsebino in morda dodam jezik ter menije v slovenščini?

USB driverje sem naložil, računalnik mi ga zazna, tudi Webubdater mi ga zazna in posodobi, da bi pa pogledal vsebino in dodal slovenščino mi pa nikakor ne uspe???
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Preko webupdaterja mi posodobi samo sw verzijo, jezikov in ničesar drugega žal ne ponudi.

Posodobiti z jezikovnimi datotekami od c330 sem pa tudi že poskusil in mi noče-ko kliknem update mi napiše ni posodobitev.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A vsebine se ne da pogledat kot pri ostalih Garminih?

Ponudi mi jezike:
English, Cestina, Dansk, Deutsch,Espanjol, Francais, Italiano, Magyar, Nederlands, Norsk, Polski, Portugues, Supmi, Svenska.

Če slučajno kje obstoja, če ne se pa ne matrat, se da tudi v angleščini čisto lepo vse najti.

Drugače pa ni slab, ima baje celo podporo za tovornjake, ki jo novi modeli razen dezla, nimajo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če hočeš imeti SLo moraš v samem FW prevest enega od jezikov, ki ima čim bolj podobne oziroma dolge stavke kot SLO.

Sem na hitro malo pogledal FW in bi se dalo lažje spremenit Češčino kot pa Madžarščino, samo je tega kar lep kos za spremenit.

Če ti na začetku, ko priklopiš napravo na Pc ne pokaže Garmin Mode in Mass storage potem se ne da videti vsebine naprave.

p.s.
Upam, da imaš napravo priklopljeno na win xp ali win 7 Pc, ker 8-ka če me spomin ne vara dela probleme s temi starimi napravami.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Imam XPje.

Vprašal sem samo zato, če slučajno kdo ima prevod pa ga jaz ne najdem.

Za en kos prevajati pa nima nobenega smisla.
Je pa čudno, da so prevedli celo knjigo navodil za ta garmin, teksta na samem garminu pa ne.

Hvala za pomoč.
Gremo raje na sonček dokler je še.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Da ne odpiram nove teme bom tule vprasal. Imam starega garmina nuvi 2360 iz katerega bi rad prenesel priljubljene na novega nuvi 2589lm. Mi lahko nekdo pove kaj moram skopirat, ker sem bolj levak za take posle
smile-1.gif

Hvala
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imaš dve možnosti:

1.) Možnost

- Vzameš iz nuvija 2360 current.gpx in ga preimenuješ v current1.gpx in daš na novega nuvija v mapo GPX
- ob ponovnem zagonu novega nuvija ti bo avtomatsko dodalo priljubljene
- nato samo izbrišeš iz mape GPX datoteko current1.gpx

2.) Možnost

- Priklopiš nuvija 2360 na Pc in preko mapsource preneseš iz njega priljubljene na Pc
- priklopiš novega nuvija in z mapsource pošlješ priljublene na napravo
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Se eno vprasanje imam. Ker je kupil garmina 2589lm sedaj seveda pogresam tmc, ki ga ta nima
tongue-1.gif
sprejemnika od starega pa ne prepozna oziromani podprt. Ce grem gledat pod dodatno opremo lahko kupim sprejemnik za prometne info.
Vprasanje: kaj je razlika med:https://buy.garmin.com/sl-SI/SI/accessories/sprejemniki-prometnih-inf-/gtm-36/prod100586_010-01009-05.html in https://buy.garmin.com/sl-SI/S...0-11894-00.html , razlika je 20€ in ali moram potem tudi kaksno narocnino placevat?