Garmin mobile XT 50070 in poi

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Meni na PNA wince 5.0 kjer imam na kartici GXT, bere samo gmapprom.img in gmapbmap.img. Zanimivo, da mi nobene karte ki so imenovane gmapsupp.img noče prepoznat...Na interni spomin pa ne morem namestit GXT, ker se ga ne da odklenit, glede na UNIT ID, zato deluje samo iz kartice, katere uit id je pravilen in ni težav pri odklepu.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.513
4.471
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Janch pravi:Na interni spomin pa ne morem namestit GXT, ker se ga ne da odklenit, glede na UNIT ID, zato deluje samo iz kartice, katere uit id je pravilen in ni težav pri odklepu.

Konvertiraj karte v star format z Map Reverse Converter, poženi gunlocker in jih prenesi z Mapsource na katerokoli napravo ali SD kartico...
rolleyes-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ma ni fora v tem..Uporabljam itak samo že odklenjene karte s pašnikov, z mapsourcem se mi ne da pečat in filozofirat. Hočem samo povedat, da če imam odklenjeno karto imenovano gmapsupp.img, mi je ne prepozna, če pa to isto karto preimenujem v gmapprom.img pa jo prepoznna brez problema, prav tako je odklenjena. Na telefonu pa te iste karte prepozna v vseh formatih.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V mojem primeru niso krive karte, ampak verzija GXT. Na telefonu imam novejšo verzijo in ta nima težav pri prepoznavanju kart, na PNA pa imam starejšo verzijo, ki je (sploh edina) patchana, da sploh deluje tekoče na wince 5.0, vendar pa so težave s prepoznavanjem kart. I'll survive, glede na to, da je itak moj privezeti navi prgram na pna, čisto druge "blagovne znamke". Malo sem testiral še ostalo, pa sem se oglasil.
smile-1.gif