Garmin mape na 2 din radio

proxi

Zelenc'
5. apr 2008
10
0
1
Vesel bi bil pomoči, če bi mi kdo lahko povedal kako naložiti garmin mape na radio.
Za vse komentarje se že v naprej zahvaljujem.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fajn bi bilo, da poveš kakšnega imaš, da bi ti kdo ki to zna lažje svetoval.
Sicer pa ne vem če na wince gredo gor Garmin karte.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Hm, po moje bi moralo iti. Saj gre tudi na razne nomade, navgeare,...
Problem je po moje le v resoluciji, ki ponavadi na teh 2din zadevah ni glih standardna ( rcm 480x234 )
 

proxi

Zelenc'
5. apr 2008
10
0
1
res sem začetnik in bi rad vedel katere mape pa gredo gor za telefone ali katere druge prosim za kakšen link do pomoči

lp
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Kot prvo : igo8 JE program in NE mapa.
Kot drugo : malo pa si boš ja moral prečekirat ta forum in ne spraševat samo neumnosti!
 

proxi

Zelenc'
5. apr 2008
10
0
1
Ali je možno sploh garmin mape spraviti na wince 5,0 in katere, samo to me še zanima, ker sem bolj pristaš garmina kot drugih navigacij.

lp
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik proxi pravi:
Ali je možno sploh garmin mape spraviti na wince 5,0 in katere, samo to me še zanima, ker sem bolj pristaš garmina kot drugih navigacij.

lp

Seveda se da. Rabiš samo malce čaranja in nekaj nestandardnih dlljev.
Pa, za božjo voljo, napiši že enkrat, katero napravo imaš.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Saj je napisal!!!

ima 2DIN radio
smile-1.gif
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Tudi mene zanima, če in kako spraviti na takšen 2 din radio garminov softwer?? En frend je kupil na bolhi neki "in dash dvd" radio, ki ima vgrajeno gps, tv... vse mogoče, pa win ce 5.0. Poskušal sem mu usposobiti iGO8, vendar zaenkrat neuspešno, sem pa bral na nekaj forumih, da bi se naj dalo usposobiti iGO softwer za to zadevo in sicer PNA verzija. Za instalacijo kakšnega garmina pa bi verjetno bilo potrebno malo več znanja, da bi ga usposobil??? Prosim za info vsaj glede namestitve iGO8 pod ZS.
aplauz.gif


lp