Gardaland

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
S sosedi bi šli ta oz. prihodnji teden v Gardaland pa me zanima, če kdo ve za kako ugodno ponudbo, ki bi bla med tednom. Za soboto bi se dalo dobiti za 53 €, te čez teden so večinoma okoli 62 €. Za odhod iz Celja.
Se priporočam za kak info
smile-1.gif
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
514
490
63
Na njihovi strani kupiš online karto vendar vsaj 7 dni pred prihodom in je cena 27.50€.Če je kdo od vas šofer najamete kombi cca 50€, cestnina pride 40€ plus bencin okoli 100 € če vas je več se vam splača v lastni režiji tako smo storili mi, dve družini 8 oseb in nas je skupaj prišlo cca 400€ pričakujte pa gnečo .
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
na koncu je cena za 8 oseb 400€. isto kot če gre z busom dol z agencijo.edini plus če greš sam dol je da si lahko fleksibilen glede časa
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Hvala vsem
smile-1.gif

Ja, za tole akcijo sem videl, samo bomo verjetno samo Gardaland karte za po 27,5 preko spleta vzeli, če se bomo seveda odločili, da gremo s kombijem. Ker upam, da bi vseeno kater prevoznik za skupino okol 7 dal malo popusta.
Hm, a med tednom ni nič manj gužve kot čez vikend? Je bolje sobota ali nedelja, če bi se šlo z avtobusom? Hvala.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
514
490
63
Res je, veliko bolj si fleksibilen glede časa in pa vožnja v kombiju je za mlajše člane veliko bolj udobna, kar pa se tiče gužve je pa tako, jaz bi vam odsvetoval obisk med vikendom ker je res grozna gužva, mi smo bili sredi junija med tednom in je čakalna doba na posamezne atrakcije v povrečju 35 min to se pravi, da je na določene atrakcije(blue tornado,mamut,colorado boat,atlantida) čakalna doba tudi 1 ura in več imajo pa neko možnost nakupa expres kart, ki pa niso glih poceni.
 

grofmontek

Pripravnik
11. feb 2009
49
0
6
Ma kaki expres ticket. Bil sem tam v soboto, sončen in vroč dan, čakalne dobe pa 10-15 minut povsod! Priporočam lasten prevoz in vsaj eno prenočitev. Pa pazite se štempilk v primeru, da greste vmes ven, ker so zelo slabe kvalitete in se takoj izbrišejo iz roke!