GARANCIJA RAČUNALNIKA KUPLJENEGA V HOFERJU

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik krompir pravi:
Čovek ima probleme kakršne si nobeden ne želi,vi pa tle sekate da ni napisal v slovenjščini,pa da mu manjkajo pike pa vejice..
sram vas je lahko

A nebi še kak nick naredil?
bonk.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113
Citat:
Uporabnik REPAS pravi:
HVALA Bajkman MI JE PRAV ŽAL , DA TE JE ZMOTILA MOJA SLOVNICA .PROSIM ČE PREBEREŠ SVOJ STAVEK
KAJ POMENI MARSIIKOMU Z DVA II PA VSEENO HVALA ZA NASVET

Noben ne pravi, da moraš pisati s knjižno slovnico, vendar za pravo razumevanje povedi potrebuješ vejice, drugače je lahko vse narobe interpretirano...

Le kako so si razlagli okvaro na servisu, če ni ne vejce ali pike in ne veš kaj kam sodi...

V praksi je tako, da je potrebno vsako napako takoj javiti na servis, ker se potem lahko zgodijo taki primeri...
 

ambroz

Pripravnik
27. apr 2010
116
0
16
(ksz)
Že dlje časa opažam, da pogosti pisci sporočil na forumu Alter zelo hitro in neosnovano zasmehujejo in omalovažujejo uporabnike z malo sporočili. Menim, da to početje ni pravilno in bi ga morali izkoreniniti. Uporabnika z 1 ali 100.000 sporočili bi morala biti enakovredna sogovornika.

Nasvet gospodu Repasu v dveh korakih:

1. Če računalnika niste polili s tekočino ali nepooblaščeno odpirali, poskusite pojasniti na servisu, da z računalnikom niste ravnali v neskladju z garancijskimi pogoji. Najbolje osebno. Še vedno je možno, da je prišlo do pomote ali nesporazuma.
2. V primeru, da se kljub dodatnim pojasnilom ne boste mogli sporazumeti, vzemite računalnik nazaj, shranite vso dokumentacijo in poiščite pomoč odvetnika. V kolikor ste član Zveze potrošnikov, vam bodo radi pomagali.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik ambroz pravi:
(ksz)
Že dlje časa opažam, da pogosti pisci sporočil na forumu Alter zelo hitro in neosnovano zasmehujejo in omalovažujejo uporabnike z malo sporočili.

Ni neosnovano. Smo že velikokrat odkrili kdo se skriva pod novim nickom, ki ga je odprl, ker se ni hotel izdat. Poleg tega pa upam stavit, da avtor te teme nikoli ne bo več aktiven (kot REPAS seveda). Še hujši pa so taki, ki naredijo nov nick, odprejo temo s vprašanjem in se sploh več ne javijo
tongue-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Če si pogledal na račun je na njemu ime in priimek Miran Repas tako, da nick REPAS, ni nekaj naključno izmišljenega.

Sicer pa mogoče je pa pošta tvoj laptop pustila ne dežju kje... Ali pa je bilo kakšno skladišče poplavljeno. Pokliči jih in prosi za pojasnilo hkrati jim sam povej svoje stališče. Če bodo vztrajali pri svojem jim pa jebaj mater, zahtevaj imena in priimke ter grozi z ZPS. V najslabšem primeru se zapelji do njih in jim tam na mestu jebaj mater.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.155
1.350
113
Vidim da ste se sami zaj** pri nakupu. Že takoj, ko ste opazili režo bi morali reklamirati zadevo.

Drugače imam zelo dobre izkušnje z Medionovim servisom.
 

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik ambroz pravi:
(ksz)
Že dlje časa opažam, da pogosti pisci sporočil na forumu Alter zelo hitro in neosnovano zasmehujejo in omalovažujejo uporabnike z malo sporočili.

Ni neosnovano. Smo že velikokrat odkrili kdo se skriva pod novim nickom, ki ga je odprl, ker se ni hotel izdat. Poleg tega pa upam stavit, da avtor te teme nikoli ne bo več aktiven (kot REPAS seveda). Še hujši pa so taki, ki naredijo nov nick, odprejo temo s vprašanjem in se sploh več ne javijo
tongue-1.gif
Malo se motiš nisem se skril, še vedno nisem rešil problema.Računalnik so mi poslali nazaj , češ da jaz tako zahtevam vendar ni res .Ko me čez nekaj dni pokliče šofer iz pošte DPD ,da ima zame paket sem bil presenečen škatla v kateri naj bi bil moj računalnik je dobesedno razpadla , z ene strani je bila pretrgana do polovice . Normalno ,da sem paket(računalnik) zavrnil ter poslikal. Sedaj čakam kaj se bo zgodilo
b>

1656174-29112012136.jpg
 

Priponke

  • 1656174-29112012136.jpg
    1656174-29112012136.jpg
    91,3 KB · Ogledi: 156

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Kot vidite na sliki , v kakšnem stanju je paket , kod da bi igrali nogomet na svetovnem prevenstvu , ko sem jim pa poslal slike in pripisal kaj se grejo pa lepim izjavo(Spoštovani g. Repas,





sporočamo Vam, da smo od DPD-ja prejeli paket z Vašim računalnikom.

Po pravilih moramo računalnik poslati v delavnico na ogled in oceno škode. Po prejemu poročila iz delavnice, so Vam bomo javili.



Lep pozdrav



Mit freundlichem Gruß
Kind regards

Sabina Berberovic

MEDION AG
kako?? če so pa švabi že meli gor in so nazorno vse poslikali , ne vem kaj se bo zgodilo. Ampak se bom javil , da povem kaj se mi je zgodilo Ocenjevalci slovenščine pa spreglejte ta vpis lp REPAS
 

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Takšen je bil moj odziv , ko sem videl slike polomljenega računalnika.....
slike katere ste mi poslali zagotovo niso od mojega računalnika tista zadnja katera nakazuje zunanjo poškodbo
100% ni bila ker sem jaz pakiral računalnik v orginalno embalažo priča mi je sosed in žena ztakšnega računalnika bok ne daj da mi vračate lp repas
Spoštovani g. Repas,


ustrezno z Vašo željo 22.11. smo uredili vse potrebno za vračilo nepopravljenega računalnik, tako da paket žal ne moremo več zaustaviti.
potem pa poglejte zgornjo slikico tukaj pa prilagam še eno iz nemčije kjer so švabi slikali
 

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Citat:
Uporabnik REPAS pravi:
Takšen je bil moj odziv , ko sem videl slike polomljenega računalnika.....
slike katere ste mi poslali zagotovo niso od mojega računalnika tista zadnja katera nakazuje zunanjo poškodbo
100% ni bila ker sem jaz pakiral računalnik v orginalno embalažo priča mi je sosed in žena ztakšnega računalnika bok ne daj da mi vračate lp repas
Spoštovani g. Repas,


ustrezno z Vašo željo 22.11. smo uredili vse potrebno za vračilo nepopravljenega računalnik, tako da paket žal ne moremo več zaustaviti.
potem pa poglejte zgornjo slikico tukaj pa prilagam še eno iz nemčije kjer so švabi slikali

1656189-pc10.png
 

Priponke

  • 1656189-pc10.png
    1656189-pc10.png
    462,3 KB · Ogledi: 169

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Citat:
Uporabnik REPAS pravi:
Citat:
Uporabnik REPAS pravi:
Takšen je bil moj odziv , ko sem videl slike polomljenega računalnika.....
slike katere ste mi poslali zagotovo niso od mojega računalnika tista zadnja katera nakazuje zunanjo poškodbo
100% ni bila ker sem jaz pakiral računalnik v orginalno embalažo priča mi je sosed in žena ztakšnega računalnika bok ne daj da mi vračate lp repas
Spoštovani g. Repas,


ustrezno z Vašo željo 22.11. smo uredili vse potrebno za vračilo nepopravljenega računalnik, tako da paket žal ne moremo več zaustaviti.
potem pa poglejte zgornjo slikico tukaj pa prilagam še eno iz nemčije kjer so švabi slikali

1656190-pc8.png
 

Priponke

  • 1656190-pc8.png
    1656190-pc8.png
    477,2 KB · Ogledi: 178

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Te slikce sem nalepil ,da tisti kateri zagovarjate hofer in medium servis vidite ,da imamo eni ful slabe izkušnje lp REPAS
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Je to pošta za*ebala, ko ni čuvala pošiljke ali so ti v Nemčiji pripisali napačen prenosnik?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Ne vem samo, da se tudi en notesnik veliko bolje zapakirati, če ti je dragocen, recimo v kpl dvojno embalažo ..... se pravi kpl škatla v večjo škatlo in noter papir ali stiropor za vmes ....... Sam sem že dobil občutljive zadeve težke po 20 kg pa tako zapakirane, da bi lahko fuzbal igral z paketom, pa bi blago prišlo celo, sicer pa ste deklarirali še lomljivo in pa posebno ravnanje .... ???

Če pač greš in pošljš paket po liniji najmanjšega odpora za najnižje stroške se pa take stvari dogajajo, sam že zaradi občutljivih svojih živcev tega ne bi pošiljal na okoli na tak način slabo pakirano brez zaščite !
 

REPAS

Zelenc'
22. nov 2012
13
0
1
Ja to je res pošta katera je notesnik peljala ni imela z mano nič njo najame servis tako ,da jaz nimam vpliva katera pošta bo to vozila.
Rečeno mi je bilo ,da naj po možnosti zapakiram v originalno embalažo ,kar sem tudi storil Ne vem ali si videl embalažo, kako predrta je bila???