Garancija na jogi

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Kam pogledat za boxspring 140x200 za normalen denar. Bili v Rutar, HN, Ikea. Iskali posteljo sedaj želja boxspring. Potrebno na kaj posebej pazit?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Update...
Momax me je obvesti, da v četrtek pride na ogled jogija njihov "strokovni sodelavec". Da ne bo tist majster uletu, ki je tud strokovnjak za superge. :evil: Niso pa povedal, če morava biti z mojo oba prisotna in tudi v praksi pokazat kako sexava??? Me prav zanima, kaj bo ta strokovnjak hotel videti? Kako zlezem v posteljo, v kakšnem položaju spim, kako se obračam v postelji.... Khm, to zna bit še zanimivo...
 
  • Haha
Reactions: luciano
22. jul 2007
12.823
1.318
113
123
Update...
Momax me je obvesti, da v četrtek pride na ogled jogija njihov "strokovni sodelavec". Da ne bo tist majster uletu, ki je tud strokovnjak za superge. :evil: Niso pa povedal, če morava biti z mojo oba prisotna in tudi v praksi pokazat kako sexava??? Me prav zanima, kaj bo ta strokovnjak hotel videti? Kako zlezem v posteljo, v kakšnem položaju spim, kako se obračam v postelji.... Khm, to zna bit še zanimivo...
Urankar is coming :D
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Prišla sta kar dva strokovnjaka z eno vaservago in že od daleč ugotovila, da je jogi katastrofa, tudi na ženini strani je luknja. Sicer sta nekaj govorila o nekem nad vložku, ampak tega jaz nimam. V glavnem, samo prišla sta preverit, če je stanje dejansko tako, kot sem opisal in če jim nisem poslal starih slik od prejšnjič. Zdaj pa bosta zadevo predala proizvajalcu. Če mi bodo poslali nov enak jogi, jih bom malo povprašal, če mi kar trajnik naredijo in vsako leto pošljejo novega, da se ne prepucavamo ves čas. :cool: