FS LOOX N560

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Mi kdo lahko točno razloži kako naredit hard reset na FS Loox N560.Sem že poskušal s kombinacijo uklop+koledar in pisalom a mi ne uspe.Kakšno je pravilno zaporedje in koliko časa naj držim tipke?Hard reset nameravam naredit ker se mi FS Loox N560 ne poveže preko ActiveSynca z računalnikom(sem nekaj brisal po registru)in mislim,da je to edina rešitev??
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Resetting to factory delivered state:



Simultaneously press and hold the Suspend/Resume (t.j. tipka za vklop/izklop) and Calendar buttons. Briefly press the stylus tip into the reset opening (the screen will go blank). Continue to hold the Suspend/Resume and Calendar buttons for a few more seconds until the picture comes on again.



The reset can take a few minutes and will end with an acoustic signal.



VIR - prvi zadetek v Googlu
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Prosim če lahko v Slovenščini,ker sva jaz in Angleščina dva pojma,sploh kar se tiče detajlov.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16

Simultaneously press and hold the Suspend/Resume (t.j. tipka za vklop/izklop) and Calendar buttons. Briefly press the stylus tip into the reset opening (the screen will go blank). Continue to hold the Suspend/Resume and Calendar buttons for a few more seconds until the picture comes on again.

Pritisni in drzi gumb za on/off gumb za koledar, potem pa s palcko pritisni reset, tiste dva gumba drzi se vedno. Spusti reset, pocakaj malo in se bo naprava resetirala. Potem pa lahko spustis on/off in koledar
smile-1.gif
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Zdravo,

potreboval bi en nasvet,...

Že nekaj časa imam na dlančniku naložene enake programe, pred nekaj dnevi pa se mi je ob aktiviranem programu Garmin Que začel, čez ruto pojavljati opozorilni napis "Storage Memory" (Strorage memory is critically low. If you do not increase storage memory, you may not be able to start some programs. Use File explorer to delete files you no longer need, or move some files to a storage card.), čeprav v ozadju navigacija deluje normalno,...
Takoj sem pregledal vsebine, ki bi morda zasedale prostor na main memory-u, vrgel ven vse slikice, vse mp3, skratka vso "navlako", pa nič ne pomaga,...
Ali obstaja kakšna opcija po kateri bi posegel v nastavitve dlančnika tako, da bi se moteč napis ne prikazoval več, ali pa bo potrebno poseči po radikalnejših posegih?,.... najbolj se bojim hard reseta,....... in ponovno nalaganje,....

Hvala za pomoč!!!!!
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
To opozorilo ti javlja, da imaš premalo placa v pomnilniku telefona. Kaj si brisal slike , mp3 s telefona ali s spominske, da ti še vedno javlja?!? Dobro je met na telefonu vsaj 4mb fraj, da ne postane prepočasen in da ne gnjavi z opozorilom.

Naloži si Sktools , pa uporabi funkcijo AutoClean. Ta pobriše začasne fajle, bližnjice, ki niso v uporabi itd.... s spomina telefona. Pa ročno zbriši kakšen program, ki ga ne uporabljaš in je v spominu telefona. lp
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik N560 pravi:
čez ruto pojavljati opozorilni napis "Storage Memory" (Strorage memory is critically low. If you do not increase storage memory, you may not be able to start some programs. Use File explorer to delete files you no longer need, or move some files to a storage card.), ...
meni se je tudi to dogajalo. Poleg tega pa še tisto nekaj, da mi ne najde ikonc za bližnjice. Sem iskal po netu (nekaj dni) in mi z nikakršnim od danih nasvetov ni pomagalo. Ostal je le servis, kjer so mi zamenjali matično ploščo. Vsaj tako je serviser rekel.

Svetujem, a najprej veliko po netu pogledaš. Če ti ne uspe rešit problema -> servis (če je garancija je še bolje).
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
To opozorilo ti javlja, da imaš premalo placa v pomnilniku telefona. Kaj si brisal slike , mp3 s telefona ali s spominske, da ti še vedno javlja?!? Dobro je met na telefonu vsaj 4mb fraj, da ne postane prepočasen in da ne gnjavi z opozorilom.

Naloži si Sktools , pa uporabi funkcijo AutoClean. Ta pobriše začasne fajle, bližnjice, ki niso v uporabi itd.... s spomina telefona. Pa ročno zbriši kakšen program, ki ga ne uporabljaš in je v spominu telefona. lp

Hvala za odgovor!

Je ta program morda free?
Če pogledam kako je s prostostjo v main memoriju mi izpiše:
Storage: Total: 78.20 MB, In use: 77.59 MB, Free: 0.60MB
Program: Total: 50.01 MB, In use: 26.73 MB, Free: 23.28 MB

Bi s dalo kako prerazporediti prostor in ga povečati na mestu "storage"?

Pač razmišljam vse mogoče,...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ja, 1/2 MB maš fraj. lol Ni čudno, da ti javlja.Naredi 4 mb pa bo prek dovol. Zbriši kaka dva programa pa ju daj na spominsko. Sktools ni zastojn.
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Ja, 1/2 MB maš fraj. lol Ni čudno, da ti javlja.Naredi 4 mb pa bo prek dovol. Zbriši kaka dva programa pa ju daj na spominsko. Sktools ni zastojn.

Samo tole bi rekel: "hvala za pomoč!!!!". Tale SKTools je naredil čudež!!!! Še enkrat hvala!

LP
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Iščem kakšen soliden etui v Sloveniji za FS LOOX N560 ali tej velikosti dlančnika ustreznega.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.017
113
Kje pa naj jaz najdem napajalnik za v avto za LOOX N560?? Namreč ne najdem ga v običajnih trgovinah ala BigBang.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.017
113
Heh. Tale mi je pa sumljivo poceni. Ga je že kdo sprobal? Nebi rad uničil dlančnika z kakim nekvalitetnim polnilcem. Saj veste, v avtu se naprimer pojavljajo konice itd... Ga že kdo lasti?
 

darkokoper

Pripravnik
6. sep 2007
65
0
6
jaz in kolega sva ga kupila pri globepointu in moram povedat, da sva zadovoljna že eno leto, upam da bo še naprej delal
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Tudi jaz sem kupil avto polnilec za looxa v globepoint.si in sem zelo zadovoljen!
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Avtopolnilce za Loox-a ste kupili, ker se je priloženi pokvaril ali kar tako, za rezervo? (Da se pripravim, če se priloženi kvari)!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.017
113
Saj avtopolnica ni priloženega. Priložen je samo 220V hišni polnilec.
 

Podobne teme