Fotografija meseca MAREC - Samo slike!!!

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18

Časovni okvir tekmovanja ''fotografija meseca'' poteka: od 1. do 18. dne v tekočem mesecu. Glasovanje bo v za to posebej namenjeni temi. In sicer od 18. do 31. dne v mesecu.

POGOJI OBJAVE
1. Objavljene fotografije morajo biti last uporabnika, pošiljatelja. Pri objavi naj vsak obvezno vpiše stavek: "Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti." V kolikor ni tega pripisa, fotografija/ji ne bosta objavljeni. Za morebitne zlorabe fotografij forum Alter.si - spletna scena ne odgovarja.
2. Vsak uporabnik mesečno lahko doda po dve fotografiji. Največja velikost slike je lahko 900px po daljši stranici.
3. Fotografija mora obvezno vsebovati tudi naslov oziroma ime fotografije (naslov naj bo posebej dopisan k fotografiji, torej naj ne bo napisan čez fotografijo).
5. Zmagovalna fotografija meseca je tista, ki doseže največje število glasov. Glasovali bodo uporabniki z številkami od 1-5. Tista fotografija z največ točkami je zmagovalka meseca.
6. Vodja natečaja si pridržuje pravico, da fotografij ne objavi oz. jih izbriše, če po njegovem mnenju ni primerna za objavo.
7. Član, katerega slika se ocenjuje, se strinja z objavo le-te na portalu in z vsemi pogoji in pravili natečaja za fotografijo meseca.
8. Watermarki preko slike so dovoljeni
9. Vsako drugo tekmovanje bo imelo obvezno temo, ki jo bo določil zmagovalec prejšnega meseca.

10. TEMA TEGA MESECA JE "Zapuščeno", ki jo je dal zmagovalec februarja TheBizz.


Tale tema je namenjena samo slikam, torej bo vsak komentar izbrisan. Tema za komentarje je na voljo tukaj ---> https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1417868/an/0/page/0#1417868
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
TEMA TEGA MESECA JE - Zapuščeno.

Prosim, da se je držite in v to temo ne komentirate. Veselo slikanje!
smile-1.gif
 

vip25

Zelenc'
24. jan 2011
26
0
1
"Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.
Naslov slike: Davno zapuščeno
davno-pozabljeno1.jpg


Naslov slike: Sredi gozda
zapusceno1.jpg
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
"Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti."

Zapuščena dvojčka:


Stara farma:


lp
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
"Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti."

Hiša strahov.



Oldi

 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Evo, koncno imam eno fotko za natecaj
smile-1.gif


"Izjavljam, da je fotografija moje avtorsko delo in da po njeni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti."

"Piknik plac"
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Izjavljam, da sta fotografiji moje avtorsko delo in da po njuni objavi na alter.si forumu avtorske pravice ostanejo v moji lasti.

Domus relictum




Za puščanje sem še dobra ...
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Ker verjetno ne bo več nobene objave slike lahko začnemo z glasovanjem. Za ta mesec bo glasovanje tako, da vsak izbere 3 slike in jim da točke od 1 do 3. Najboljši 3, vmesni 2 in tretji 1. Ne smeš glasovati za svojo sliko. Če je rezultat izenačen, se pogleda katera slika ima več ocen z 3. Točke nalimajte spodaj v tej temi.

Lp, Gašper
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
ksz
3 točke Hiša strahov
2 točki Zapuščena dvojčka
1 točka Piknik plac

Pa še nekaj - glede na to, da DizzyReed očitno krši pravila in sploh ne spoštuje navodil, bi zato moral biti diskvalificiran.
tongue-1.gif
slikabrezimena.press
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
180
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
komot me lahko diskvalificirate, sem pač spregledal, da je naslov obvezen. lahko ga še dodam, tudi na FB-ju imam že naslov za to fotko ...

moji glasovi za fotke:

3. točke: TheBizz in Zapuščene fotke
2. točki: DJ_Beat in Piknik plac
1. točka: gpirman23 in Hiša strahov
 
Nazadnje urejeno:

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
ksz

3 točke: Za puščanje sem še dobra...
2 točki: Zapuščena dvojčka
1 točka: Hiša strahov
 

Huggy_Bear

Nippon KogakuFOTOGRAF 08
26. jul 2007
848
0
16
www.renegomolj.com
Verjetno nebom nič objavo v ta mesec ampak vseeno me je malo zmotlo da je že glasovanje. Komaj 20. je pa se že glasuje? 10 dni je še dosti do konca meseca in verjetno bi še kdo kaj objavo.