Formula 1 sezona 2020

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Tudi Seb je bil "superioren" dokler je avto delal.

Here we go again with "Seb" in njegovem nedelujocem avtu....

Ko si inferioren lastnemu sovozniku brez ukrazov. Ko imas po pricevanjih "c-avto", si demotivitan, proti tebi je zarota. Leclerc skupno 5 mesto, 5 tock za cetrtouvrscenim Ricciardom.... Fetl 18 points. Nekdo je piskal kako je Ferrari tako zanic da je letos avto sposoben uvrstitve okoli 10 mesta.

Istocasno pa Perez ki v prvem krogu zleti s steze pljune v roke in konca na visokem 7 mestu. In to Perez ki pa je defacto psihicno sesut po svinjarijah ki so mu jih podtaknili v njegovem mostvu, za katerega je garal leta in leta.

 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Normalno, ker sumi je vse 'tezko prigaral'. Revez je vse noci razvijal bolid, da je lahko zmagal z njim. Pa "Majkl is faster..." in podobno pa si takoj najboljsi, najhitrejsi. Dokler jih ne das v ekipo, kjer so 'samo' enakovredni sovozniku in ga gledajo v hrbet. Tud eno leto ni bil bolsi k Rosberg... najboljsi, najvecji my ass... Edin reklamna masinerija je v temu primeru res bombasticno oddelala svoj posu, kapo dol.

Sam po drugi strani pa najbrz res hudo pece k ga je nigrcek tko ekspresno sleku, pa se dodatno bo solil. Ah...

Si mogoče pomislil, da je vse biznis? V tistem obdobju je pač šumi privlekel denar. Danes pa tale tvoj (no bom rekel besede), ker je to trenutno pač in...

A ni bilo ravno to dirko, da so Botasu dali na avto druge gume, kot j jih je sam hotel? Hotel je druge kot Hamilton, dali pa so mu iste?

BTW: mene je minil z jokcanjem mehanikom, kazanje s prstom na druge ipd... To je pa zadeva ki je šumi nikol ni javno delal... Pa BTW: a sem kje rekel, da je šumi najboljši na svetu? Je bil, v svojem obdobju. Kot je Hamilton danes. Kot je bil Senna pred njimi, pa Fangio na začetku.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Da je biznis sem ze nekajkrat napisal. Ko potegnes crto, je tako, zal ali prav. Samo kakorkoli pogledas, se vedno je razlika med dirkanjem sumija (umikanje, nefer poteze...) in Hamiltona. Sam menim tako, seveda lahko vsi ostali mislite drugace. Zato so tu stevilke, statistika. Seveda pa denar poganja vse in vsi so tu zaradi njega, nepreklicno. Koliko Hamilton prinese denarja Mercedesu ali komu drugemu mi pa tudi cist dol visi - rad imam dirkanje. Fant dirka dobro, vrhunsko in to je to. Isto je pocel Sumi, samo njegov nacin pa meni ni sedel. To je to na to temo, vec ne bom, ker ste ze vsi zdavnaj dojel kako razmislam.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
92 je absolutna številka. pišem o zmagah. glede na prejšnje poste.
Drugače pa je dober ni kaj, trenutno so to Lewis, Max, Leclerc, pa še par mladcev (noris, seinz, russel,...). ki so razred zase a se ne morejo ravno dokazat z ološom.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
91 zmag na 248 dirki Schumacher

hotel sem pač napisat, da bo še dosti možnosti za Hamiltona da številko dvigne, ker pač je več dirk na leto.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
Pa kaj res ne morete enostavno enkrat priznat, da je ded dober. Samo iščete neka opravičila stalno.
Itak je dober... pač primerjat se ne da 1:1...tako kot se ni dalo senne pa schumacherja ker nista vozila v istem času ko je en šel je drugi prišel...isto je zdaj pri hamiltonu, ko je en odšel je drugi prišel... recimo hamiltona se lahko primerja s vettlom...in IMHO je hamilton štengo boljši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
pa kaj jaz že cel čas govorim? Vettel, pa nisem njegov fan, je vseeno dober voznik, precej boljši, kot je trenutno videti, zagotovo ni pozabil voziti praktično čez noč ... Ferrari je legenda, ampak tudi huda "praseeca", ko pride do ščitenja njihovih interesov - en od teh je tudi, da Vettel čim manj nese iz njihove garaže v Aston Martinovo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Kaj pa Raikonenov prvi krog?

"to je samo zato, ker je mel rdeče gume pa ker je alfa tko slaba, da se mu kolesa nič v prazno niso vrtela, tko bi lahko vsak alteraš ..."

tak bi bil odgovor tule v tej temi, kot zadnje čase opažam.

realen odgovor je - Kimi še zna dirkati! kapo dol! in hvala za to predstavo, sem samo gledal, kako je lezel naprej, me je cela familija prišla pogledal, ko sm se drl ko en debilko med prvim krogom ... :valjamse:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
ja, prav v švungu je bil, še tam na koncu, če bi bil še agresiven bi 2 3 neso, čebi naredil deep dive.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
mick bo verjetno odletel, razen če pristane v haasu. Alfa je zaprla vrata.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Itak da k Haasu. Plus Mazepin. Vprašanje je le, kod bo zamenjal Albona (stavim na Pereza) in kdo Kvyata (Tsunoda, recimo, ali pa naj Hulka poberejo, pa bo mir).
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Itak da k Haasu. Plus Mazepin. Vprašanje je le, kod bo zamenjal Albona (stavim na Pereza) in kdo Kvyata (Tsunoda, recimo, ali pa naj Hulka poberejo, pa bo mir).

jaz pa upam, da bosta pri Haasu Hulk in Perez pristala ... Tsunoda, ne vem, glede na to, da Honda odhaja, je ta joker šel ... mi je pa tvoje razmišljanje tudi blizu oz. čisto uresničljivo. z izjemo Tsunode, no.
 

Podobne teme